Maurizio Sarri odhalil, kolik skutečně denně vykouří cigaret

Maurizio Sarri je známý svojí láskou k cigaretám a Chelsea dokonce plánovala, že mu na Stamford Bridge postaví speciální místnost. To se nakonec nestalo, ale kolik je tedy kouč schopný denně vykouřit?

Embed from Getty Images

Ital připouští, že kouří až moc. Když působil v Empoli nebo Neapoli, byl vždy viděn vedle lavičky, jak si během zápasu pokuřuje. Až u Blues v Londýně musel svůj zvyk přerušit, protože v Premier League je kouření během utkání zakázané.

Když podepsal u Chelsea, tak se vedení domlouvalo na tom, že mu dá speciální prostor, kam by si v den zápasu odběhl. Nakonec to nebylo realizováno a manažer místo toho na střídačce pouze žvýkal filtry.

Sarri je nyní na dovolené nešťastný z pravidel. Tráví čas na pláži v Ascoli, kde mu také bafat zakazují. Celou situaci komentoval a při tom zmínil, kolik cigaret vskutku kouří: “Kouřím 60 denně a to je asi až moc. Nemám vyloženě potřebu během zápasů kouřit, ale jenom tehdy, pokud je to potřeba. Měl jsem v posledních týdnech problém se zády, ale už je to v pořádku.”

Embed from Getty Images

Kouč nedávno odešel ze Stamford Bridge a po roce v Anglii se upsal Juventusu. Přitom u Blues byl úspěšný, skončil v lize na třetím místě a vyhrál Carabao Cup spolu s Evropskou ligou.

Zatím není jisté, zda bude moci na lavičce Staré dámy kouřil, ale je už dané, že bude muset do saka. Přitom raději ve svém území pobíhá v teplákové soupravě. “Preferuji nenosit oblek. Mimo hřiště reprezentuji Juventus, takže to je jasné a je to dokonce napsáno v mém kontraktu. Ale na hřišti raději ne. Ale v mém věku je hlavní, že po mě nechtějí jít tam nahý,” zakončuje sarkasticky.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Největší ostuda v historii anglického fotbalu! Kterak se hráči Albionu stali součástí Hitlerovy propagandy

Reprezentační tým Anglie za sebou má přes 1000 utkání. Nelze se tak divit, že některé byly ostudné. Nicméně tím nejostudnějším byl bezpochyby...

Historie slovenského fotbalu aneb Doby dávno minulé – Inter Bratislava

Inter Bratislava. To je jméno, které v dávných dobách nahánělo strach napříč celým Slovenskem. Nyní však Inter zažívá doby, kdy mohou nejvyšší...

Skvělá zpráva ze zámoří! Hvězdy NHL se od roku 2022 vrací na olympiádu

Konečně! Na olympijských turnajích v letech 2022 a 2026 by se měly představit také hvězdy zámořské NHL. Dohodlo se na tom vedení...