Martin Hašek má nového agenta! Vysněný odchod do zahraničí se přímo nabízí

Jde si za svým. Martin Hašek už není hráčem Sparty, aspoň podle hráčovy právničky, která tvrdí, že FAČR záložníka odregistroval. Nyní se tak znovu otevírá možnost odejít do zahraničí, kam chtěl čtyřiadvacetiletý hráč přestoupit už během zimního přestupového okna. Hašek totiž změnil agenta a zvolil opravdu světovou agenturu.

Zdroj: sparta.cz

Nestává se tak často, aby český hráč působící v české lize spadal do agentury, jež zastupuje i světové hvězdy. Ale přesně na takovou teď Hašek sází. Zvolil si Base Soccer a konkrétně Zouhaira Essikala, Belgičana s africkými kořeny. Agentura mimo jiné zastupuje přední anglické hráče Dele Alliho, Jamesa Maddisona nebo Kylea Walkera.

Essikal nemá přímo na starosti zmiňované hráče, ale působí na menších trzích a byl u řady přestupů či hostování. Během posledního přestupového okna kupříkladu zařídil Chorvatovi Alenovi Halilovičovi hostování z AC Milán v Heerenveenu nebo Nizozemci s ghanskými kořeny Eltono-Ofoiovi Acolatsemu domluvil hostování z belgického Sint-Truidenu v Hapoelu Beer Ševa.

Z toho je patrné, že nový Haškův agent dokáže vyjednat dobré angažmá i hráči, který je ve světovém fotbale neznámý. A ruku na srdce, to Martin Hašek je.

A kdo vůbec pomohl čtyřiadvacetiletému hráči s výměnou agenta? Odpověď je vcelku jednoduchá, jedná se o právničku Markétu Vochoska Haindlovou, která Essikala zná.

Na závěr je potřeba zmínit, že Haška, teď už dříve, zastupoval Orhan Dumanjič z ORHAN Sports. Ten má ve své „stáji“ kupříkladu Petera Olayinku ze Slavie.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Spíš to asi bude tak, že žádný z českých agentů, kteří mají mezinárodní renomé, ho nechce zastupovat, aby mu Hašek neudělal ostudu jako Orhanovi Dumanjičovi.

  2. Spartě ať zaplatí 26mil.kč a jde třeba hrát do Běloruska ! A Sparta za ty peníze přivede konečně opravdového fotbalistu na post levého obránce nebo založnika místo těch 2 nekopu Hanouska s Frýdkem + samozřejmě stopera + náhradu za Kangu+ pořadného utočníka místo Kozáka !

      • Co to je za odpověď? Ja hrál kraj 16 let pane a dalšich 9 let ve fotbale pracoval tak že pokud napíši že Hanousek Frýdek Kozak a dalši jsou pruměráci nehodni Spartě neni to názor od pivního povaleče !

  3. No chudák agent, nevím kam tohoto rádoby fotbalistu chce upíchnout. Pochybuji, že má Hašek tolik financí aby uhradil následnou pokutu, která jistě příjde, za nedodržení smlouvy. To mu určitě Sparta, v dnešní nejisté době, neodpustí i kdyby se s ním musela soudit, vždyť ji stál také nemalé peníze a pochybuji, že to za něj udělá jiný klub. V každém případě má teď na delší dobu od fotbalu pokoj a je také bez pravidelného příjmu. Opravdu skvělé načasování.

  4. Spartě je těžká pomoc.Hypoteticky se může začít hrát v červenci.Může odejít Kanga.A Sparta bude těžko z 9. místa dohánět nějaké příčky pro pohárová předkola(a to bylo zase řečí,jak se zvedá – no,letos určitě ne,je to průměrný tým).

  5. No myslím že 5 bodů na třetí místo není moc. A s tím losem co má by to klidně mohla Sparta dát, jestli se to bude dohravat teda

    • Píšete o 5 bodech na 3.místo, jako by Jablonec přestal bodovat a Sparta všechno vyhrála. Ale tak to zdaleka není a nadarmo se neobjevila až na 9. místě. Jinak Martin Hašek nikdy nebyl problémový, problémová je Sparta, která se chová ke svým odchovancům jako ke kusu hadru a pokud zůstanou v lepším případě v mužstvu, pak by po nich chtěli, aby byli rádi, že hrají za Spartu a nezajímali se o lepší smlouvu. Hašek chtěl po Spartě vylepšení své smlouvy, která by odpovídala jeho formě a platnosti pro Spartu, protože byl jako záložník na podzim nejproduktivnějším hráčem týmu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia zakázala svým hráčům na hostování nastupovat proti ní! Prý se tento krok neosvědčil

A je to tu zase. Téma Slavia a hráči na hostování se řešilo v létě ve velkém. Mnoho hráčů totiž odešlo do Slovanu Liberec. Po velkém tlaku veřejnosti se sešívaní rozhodli alespoň povolit svým hráčům nastoupit do zápasu proti ní. Nyní to ale po půl roce opět zakazuje. Proč?

Odegaard oficiálně v Arsenalu! Zásadní roli v rozhodování prý hrál Mikel Arteta

Martin Odegaard se v létě vrátil do Realu Madrid, kde mu byl slíben dostatek prostoru, aby prokázal své kvality. Slib však nebyl dodržen a talentovaný Nor požádal o uvolnění na hostování, v čemž mu bylo vyhověno. Ofenzivní záložník si vyzkouší angažmá v Premier League.

José Mourinho oslavil 58. narozeniny. Jaká byla jeho dosavadní kariéra?

Osobitý portugalský kouč působil v Anglii, Španělsku či například v Itálii. Za sebou má celou řádku vypjatých a takticky zvládnutých duelů. Jak doposud vypadala jeho trenérská kariéra.