Martin Frýdek je stále volným hráčem, v Turecku však má brzy nahradit Filipa Nováka

V červenci skončil Martin Frýdek ve Spartě a stále je volným hráčem. To by se ale mohlo brzy změnit. Zamířit má totiž do Turecka, kde by měl nahradit krajana Filipa Nováka.

Zdroj: sparta.cz

V tureckých médiích mají jasno. Martin Frýdek se již brzy stane hráčem Trabzonsporu, kde by měl nahradit svého krajana Filipa Nováka. Ten během tohoto léta odešel do Fenerbahce.

Osmadvacetiletý univerzál je na seznamu tureckého celku již delší dobu a proto by nebyl krokem do neznáma. Navíc by byl zadarmo a to je další důvod, proč se Trabzonspor nemusí bát tohoto transferu.

Nebude však mít lehký úkol. Filip Novák, který post levého beka doposud zastával, byl totiž velice produktivní, což se od již bývalého hráče Sparty úplně očekávat nedá.

Novák působil v Trabzonsporu od ledna 2018, kdy dorazil z dánského Midtjyllandu. Působiště tak změnil po dvou a půl letech. To Frýdek si vyzkouší nové angažmá po pěti letech.

Je však známo, že turecká média nejsou vždy úplně důvěryhodná. Bude tedy zajímavé sledovat, jak tato predikce dopadne.

Zdroj: Akşam Spor

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.