Mariappa z Watfordu netuší, jak mohl chytit koronavirus

Téměř nevycházel z domu, přesto první várka testů odhalila nález koronaviru v jeho těle. „Od chvíle, kdy jsem dostal pozitivní výsledek testu, drbu si hlavu nad tím, kde jsem mohl koronavirus chytit,” prozradil v rozhovoru pro The Times jamajský reprezentant Mariappa.

Embed from Getty Images

Adrian Mariappa, který nastupuje ve Watfordu, není jediným nakaženým hráčem z Premier League. Testy odhalily dalších pět případů, hned dva z nich směřují právě do Watfordu, konkrétně do realizačního týmu.

„Je docela strašidelné, že se cítíte naprosto skvěle, jste doma a stejně ten virus dostanete. Žiju kliný život, žádné party a podobně, takže opravdu nevím,” pokračoval reprezentant Jamajky.

Mariappa má mimo manželku ještě dvě zdravé děti, které mohl svou nevědomostí ohrozit. „Jako většina lidí jsem si nechal vozit potraviny domů, moje partnerka byla párkrát v supermarketu.”

Žádné příznaky koronaviru ale nepociťoval. „Cítím se plný sil, pravděpodobně proto, že jsem na sobě opravdu tvrdě pracoval. Dodržoval jsem individuální program a neměl pocit, že by mi docházel dech.”

Nyní zkušeného obránce čeká týdenní karanténa, poté se může vrátit zpět k tréninku. Situace ve Watfordu není ideální, trénovat už odmítl třeba kapitán Deeney, jenž se bojí o své děti.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Moderní forma otroctví při přípravách na mistrovství světa? V Kataru zemřelo již 6500 dělníků

Při přípravách na příští mistrovství světa ve fotbale, které se má konat v roce 2022 v Kataru, zemřelo již 6500 dělníku. Většinou migranti, kteří pracují v hrozných podmínkách a nedostávají plat.

Jak zničit velkoklub? Valencia je odstrašujícím příkladem klubu v nesprávných rukou

Valencia je bezesporu jedním z největších klubů ve Španělsku. V minulosti za ni hrálo mnoho dnes již legendárních fotbalistů. Od roku 2014 to ale jde z kopce, přičemž v této sezoně to vypadá opravdu bídně. Co za tím stojí?

Policie zatkla bývalého prezidenta Barcelony! Vytvářel falešné zprávy o svých hráčích

Jestliže to s Barcelonou už teď nevypadalo nejlépe, tak na startu nového týdne vyšel najevo další obrovský skandál. Bývalý prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu byl společně s dalšími členy vedení zatčen.