Reklama

Mariappa z Watfordu netuší, jak mohl chytit koronavirus

Téměř nevycházel z domu, přesto první várka testů odhalila nález koronaviru v jeho těle. „Od chvíle, kdy jsem dostal pozitivní výsledek testu, drbu si hlavu nad tím, kde jsem mohl koronavirus chytit,” prozradil v rozhovoru pro The Times jamajský reprezentant Mariappa.

Embed from Getty Images

Adrian Mariappa, který nastupuje ve Watfordu, není jediným nakaženým hráčem z Premier League. Testy odhalily dalších pět případů, hned dva z nich směřují právě do Watfordu, konkrétně do realizačního týmu.

„Je docela strašidelné, že se cítíte naprosto skvěle, jste doma a stejně ten virus dostanete. Žiju kliný život, žádné party a podobně, takže opravdu nevím,” pokračoval reprezentant Jamajky.

Mariappa má mimo manželku ještě dvě zdravé děti, které mohl svou nevědomostí ohrozit. „Jako většina lidí jsem si nechal vozit potraviny domů, moje partnerka byla párkrát v supermarketu.”

Žádné příznaky koronaviru ale nepociťoval. „Cítím se plný sil, pravděpodobně proto, že jsem na sobě opravdu tvrdě pracoval. Dodržoval jsem individuální program a neměl pocit, že by mi docházel dech.”

Nyní zkušeného obránce čeká týdenní karanténa, poté se může vrátit zpět k tréninku. Situace ve Watfordu není ideální, trénovat už odmítl třeba kapitán Deeney, jenž se bojí o své děti.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Náplast na prozatím tragickou sezonu! Siniaková si poradila s Williamsovou

Kateřina Siniaková by zřejmě nejraději zapomněla na prozatímní průběh roku 2021. Vůbec se jí totiž nedařilo. Nyní se ale v Parmě postarala o pořádné překvapení!

Moraváci nesmí být za blbce, říká Jiří Šidliák, kandidát na místopředsedu za Moravu

Z fotbalové asociace FAČR před třemi lety neodešel v dobrém. Nyní cítí, že je jedinečná šance nabourat systém, který Roman Berbr budoval přes dvacet let.

Blog: Koronavirus vyškrtal na MS řadu hvězd. Šest posil z NHL dává České republice šanci na úspěch 

Už nám to klepe na dveře! Vrchol hokejové sezony (minimálně pro evropské fanoušky) je doslova za dveřmi. Letošní světový šampionát se podle očekávání odehraje za velmi prazvláštních okolností. Ostatně jako celá hokejová sezóna napříč celou planetou.