Mariappa z Watfordu netuší, jak mohl chytit koronavirus

Téměř nevycházel z domu, přesto první várka testů odhalila nález koronaviru v jeho těle. „Od chvíle, kdy jsem dostal pozitivní výsledek testu, drbu si hlavu nad tím, kde jsem mohl koronavirus chytit,” prozradil v rozhovoru pro The Times jamajský reprezentant Mariappa.

Embed from Getty Images

Adrian Mariappa, který nastupuje ve Watfordu, není jediným nakaženým hráčem z Premier League. Testy odhalily dalších pět případů, hned dva z nich směřují právě do Watfordu, konkrétně do realizačního týmu.

„Je docela strašidelné, že se cítíte naprosto skvěle, jste doma a stejně ten virus dostanete. Žiju kliný život, žádné party a podobně, takže opravdu nevím,” pokračoval reprezentant Jamajky.

Mariappa má mimo manželku ještě dvě zdravé děti, které mohl svou nevědomostí ohrozit. „Jako většina lidí jsem si nechal vozit potraviny domů, moje partnerka byla párkrát v supermarketu.”

Žádné příznaky koronaviru ale nepociťoval. „Cítím se plný sil, pravděpodobně proto, že jsem na sobě opravdu tvrdě pracoval. Dodržoval jsem individuální program a neměl pocit, že by mi docházel dech.”

Nyní zkušeného obránce čeká týdenní karanténa, poté se může vrátit zpět k tréninku. Situace ve Watfordu není ideální, trénovat už odmítl třeba kapitán Deeney, jenž se bojí o své děti.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Bude mít Olomouc staronového majitele? Sigmě nabízí pomoc miliardář Lébr, chce v klubu i Rozehnala

Josef Lébr byl dlouhá léta hlavní ekonomickou silou Sigmy Olomouc, jakkoliv spoluvlastníků bylo hned několik. Právě proto, že do klubu finance vkládal...

Zapomenutá angažmá – Manchester City: legenda Arsenalu i gólmanská rodinka

Ve třetí části rubriky "Zapomenutá angažmá" se podíváme do modré části Manchesteru. V tomto článku se podíváme na osm fotbalistů, jejichž působení...

Sparta podepsala první posilu! Přichází slovenský reprezentační gólman Dominik Holec

Sparta Praha hlásí první posilu a to na post, kde ji bota tlačí možná nejméně. Od nové sezóny se k týmu připojí...