Maradona je ve vážném stavu v nemocnici, musí se podrobit operaci

Diego Maradona je podle argentinských médií ve vážném stavu v nemocnici a musí se v nejbližších okamžicích podrobit operaci.

Zdroj: netflix.com

Diego Maradona byl přijat na kliniku Ipensa jen tři dny po svých 60. narozeninách. Podle prvních prognóz měly být jeho problémy pouze psychického rázu a jeho stav se měl zlepšovat.

“Nebyl v dobrém psychickém stavu, a to mělo dopad i na jeho fyzické zdraví. Není na tom tak dobře, jak by mohl být a jak vím, že by mohl být. Potřebuje pomoc a teď je na to ten správný čas,” řekl v pondělí doktor Luque.

Podle argentinských médií se měl Maradonův stav v posledních hodinách rapidně zhoršit. Poslední vyšetření navíc odhalilo krvácení do mozku, kvůli kterému se musí Maradona ihned podrobit operaci.

Diego Maradona byl naposledy viděn na veřejnosti v pátek v den svých narozenin. Už tehdy podle přítomných nebyl legendární fotbalista ve své kůži, předtím navíc měl nařízenou karanténu kvůli kontaktu s osobou, u které se prokázalo onemocnění koronavirem.

Zdroj: Sky Sports

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kevin Lafrance: V Mostu pro mě všechno začalo. Vaclík? Už na Žižkově bylo vidět, že udělá velkou kariéru

Obránce Kevin Lafrance je reprezentantem Haiti, pro kterého začala profesionální kariéra v FK Baník Most. Během působení v České republice nastupoval i za pražské celky Slavii a Žižkov.

Koronavirus kosí český fotbal! Kvůli nákaze byl odložen další ligový zápas

Česká fotbalová liga se sice po pauze způsobené koronavirovou krizí znovu rozběhla, testování v klubech ale přesto brání bezproblémovému odehrání všech duelů.

Spurs jsou dle procent aktuálně nejlepším týmem napříč evropskými soutěžemi

Manažer José Mourinho ordinuje již rok svůj styl hráčům Tottenhamu a po komplikované první sezoně se mu podařilo Spurs vybičovat ke skvělému startu v Premier League.