Reklama

Mánie! Dresy PSG s Messiho jménem vyprodány za 30 minut. Co Argentinec řekl po přestupu?

Lionel Messi je od úterní noci oficiálně hráčem francouzského PSG. Fanoušci na jeho příjezd čekali několik hodin. V celé Paříži vypukla ohromná mánie a příznivci se nemohou nové hvězdy dočkat. Projevilo se to i na prodeji dresů.

Barcelona se snažila skrz své právníky zabránit přesunu Lionela Messiho do Paříže, ovšem nepodařilo se jí to a tak mají ve francouzské metropoli novou modlu.

„Těším se na zahájení nové kapitoly své kariéry v Paříži. Jsem odhodlán tu vybudovat něco velkého. Nemůžu se dočkat, až se představím v Parku princů,“ nechal se slyšet Messi bezprostředně po přestupu.

S PSG podepsala argentinská hvězda kontrakt na dva roky s možností automatického prodloužení o další rok. Dle dostupných informací bude pobírat 35 milionů eur ročně.

V Paříži propukla obrovská “Messimánie”. Prakticky ihned poté, co bylo oznámeno, že Messi končí v Barceloně, se nejen před svatostánkem PSG začali shromažďovat fanoušci.

Messi se tak dočkal velkolepého přivítání, z něhož se navíc musí radovat i správce klubové kasy. Dresy s jeho jménem totiž jdou na dračku.

Přestup Messiho byl oficiálně oznámen ve 23:15 středoevropského času. Spolu s tím byl ihned zahájen prodej jeho dresu s číslovkou 30. A ve 23:45 minut bylo vyprodáno. Jak domácí, tak venkovní dresy už nebyly k mání.

Vyprodat dresy za půl hodiny je něco výjimečného. Zdá se, že Argentinec bude v Paříži mít velmi výsostné postavení nejen v klubu, ale i u fanoušků.

Zdroj: PSG, Jonas Adnan Giaver

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené