Reklama

Mandous do Slavie? Nejsme ve fázi, kdy bychom měli nabídku akceptovat, zní ze Sigmy. Co bude s Daňkem?

V posledních měsících se spekulovalo hned o dvou přestupech na trase Sigma Olomouc – Slavia Praha. Ani jeden se ale ještě neuskutečnil a k oběma se vyjádřil pro klubový web sportovní manažer hanáckého celku Ladislav Minář.

Zdroj: SK Sigma Olomouc

O možném odchodu Aleše Mandouse ze Sigmy Olomouc se mluví již delší dobu. Už během ročníku 2019/20 si řekl o pozornost skvělými výkony, přičemž v právě uplynulém ročníku na ně navázal.

I proto se dostal do nominace na mistrovství Evropy, kde sice plní roli náhradníka, ovšem třeba před třemi lety by to zřejmě ani sám gólman moravského celku nečekal.

Již několik měsíců se mluví o tom, že by Mandous mohl v pražské Slavii nahradit Ondřeje Koláře. Sigma dokonce se sešívanými jedná. Zatím to ale nevypadá, že by se měl přestup brzy uskutečnit.

„Od Slavie máme konkrétní nabídku. Nabídku dokonce vylepšila, nemyslím si ale, že jsme ve fázi, kdy bychom ji měli akceptovat. Budeme ještě jednat v tomto týdnu,“ nechal se slyšet Ladislav Minář, sportovní manažer olomouckého celku.

Mimo Mandouse se ale měla Slavia zajímat také o velmi talentovaného Kryštofa Daňka, který se pomalu zapracovává do základní sestavy Sigmy Olomouc.

Žádná konkrétní nabídka ale dle Ladislava Mináře na Hanou nedorazila a tak mohou fanoušci olomouckého fotbalu jásat, že nepřijdou o další vycházející hvězdu, jako se tomu stalo například v případě odchodu Davida Zimy.

Zdroj: SK Sigma Olomouc

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené