Manchester City odmítl 80 milionů eur za Saného. Prezident Bayernu Uli Hoeness, kvůli vysoké cenně, už v přestup nevěří

Prezident Bayernu Mnichov Uli Hoeness věří, že se přestup Leroye Saného do bavorského týmu neuskuteční. A to kvůli nesmyslné částce, kterou Manchester City za svého křídelníka požaduje.

Embed from Getty Images

Zájem Bayernu Mnichov o služby Leroye Saného je zjevný, ovšem ředitel Uli Hoeness tento přestup nevidí za moc reálný. Anglický tým požaduje takovou sumu, kterou v Mnichově odmítají zaplatit.

Bayern Mnichov měl údajně poslat do Anglie nabídku smlouvy, za níž by při jejím podepsání získali 80 milionů eur, to však v Manchesteru smetli ze stolu.

“Je nepravděpodobné, že se přestup uskuteční. Je to vše o částce a oni mají šílené představy.” vyjádřil se Hoeness k přestupu Saného do Bayernu.

Za svého třiadvacetiletého křídelníka, který v letošní sezoně nastřílel ve 47 zápasech 16 gólů a u dalších 18 asistoval, požadují Citizens částku přesahující 100 milionů eur.

S odchodem Arjena Robbena a Francka Riberyho však Bayern bude muset přivést křídelníky světových kvalit, pokud chce i nadále bojovat mezi evropskou elitou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..