Máme StBáka premiérem a měli jsme StBáka místopředsedou FAČRu, Martin Hašek si tohle dovolit nemůže, zaznělo v TIKI-TAKA

V pondělí běžel fotbalový pořad TIKI-TAKA. Do osmého dílu aktuální sezony byl pozván Petr Švancara, Vladimír Šmicer, Markéta Haindlová, Pavel Nečas a Jakub Voráček. A diváci se u televizních obrazovek opět nenudili. Řeč byla nejen o Martinu Haškovi, jehož advokátkou je právě Markéta Haindlová, ale také o tom, co bude v českém fotbale po odchodu Romana Berbra.

Zdroj: O2 Sport, talkshow

V kauze AC Sparta Praha vs. Martin Hašek je podle bývalého ligového kanonýra Petra Švancary vítěz jasný. “Martin nemůže být vítěz, udělal si špatné jméno,” řekl rodák z Brna. Dále ještě dodal: “Hašek není na úrovni těch TOP hráčů, aby si tohle mohl dovolit.”

K této situaci se vyjádřil také vítěz Ligy mistrů s Liverpoolem ze sezony 2005/2006 Vladimír Šmicer. “Já si myslím, že kdyby Martin věděl kam až se to dostane ta kauza, že by do toho určitě nešel.” Na to ihned reagovala Martinova zástupkyně Markéta Haindlová, která slavnému fotbalistovi oponovala: “A pozor, to si myslím, že se pletete. Protože co mu zbejvalo jinýho, byl přeřazenej do béčka,” pokračovala členka České asociace fotbalových hráčů (ČAFH).

A nudu nepřinesla ani další část velmi oblíbeného pořadu. Poté, co došlo na debatu okolo Romana Berbra, tak se ozval Pavel Nečas, který svým monologem dal jasně najevo, co si o tom všem myslí.

“Tohle je téma, který jsem řešil už doma, když jsem se díval na minulý TIKI-TAKA. A ve mně se pění krev, strašně. Já když vidím tyhlety praktiky, když vidím že StBáci, StBáci to jsou absolutně nemorální lidi, kteří udávají, jsou perfektně vycvičený k tomu, že mají způsoby jak likvidovat lidi, jak likvidovat všechno, jak všechno ovládat.

My máme StBáka premiérem, fakt zatínám nehty a měli jsme StBáka místopředsedou FAČRu. Mně je zle, jenom když to vidím.” Ostatní členové osmého dílu aktuální sezony TIKY-TAKA byli za tento názor rádi.

Nyní je velmi skloňovanou otázkou, kdo Romana Berbra ve funkci nahradí. Petr Švancara pobízel Vladimíra Šmicera, který má podle něj u lidí respekt a věří mu, což je pro fotbal a tuto situaci velice důležité.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Haindlová bude tlačit Haška do sporu.Jde o její peníze,které dostane bez ohledu na výsledek.A pro antibureše:Je to skutečnost,nebo jen přání?Spíše to odpovídá přání a ne realitě.Ještě žádný hráč,který porušil smlouvu,neuspěl kvůli přeřazení do béčka.Je to stejně profesionální tým,jako áčko a pokud mu platili sjednané peníze,neuspěje.Přes snahu Haindlové a přání antibureše.Jinak se omlouvám,netušil jsem,že premiérem je Bureš.Měl jsem za to,že se jmenuje Babiš.Že je Bureš jsem se dověděl až od některých lidí v příspěvcích.Že je to jeho jméno z STB nemohu vědět.Já jsem se,na rozdíl od mnoha lidí,kteří znají jména agentů,s lidmi od STB nestýkal.Proto se omlouvám.

    • Souhlasím, ještě nikdo neuspěl, protoze byl by to taky pěkný nesmysl kdyby ano.
      Sparta vůči němu dodržela veškeré smluvní podmínky. A i kdyby ho přeřadila do Déčka, furt tím neporušila smlouvu.
      Ale takhle Heindlova, to je teda vážně materiál 🙈🙈🙈 škoda slov.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.

Diego Maradona zemřel! Nepřežil srdeční zástavu, nepomohla ani resuscitace

Diego Maradona dnes ráno zemřel, když se mu osudnou stala srdeční zástava. Jednomu z nejlepších fotbalistů historie nepomohla ani včasná resuscitace lékařů,

Z české ligy bude těžké dostat se do reprezentace. Mým cílem je přestoupit do zahraničí, říká Filip Nguyen

Osmadvacetiletý brankář Filip Nguyen je v současné době neotřesitelnou jedničkou v týmu Pavla Hoftycha. V rozhovoru pro náš web prozradil mimo jiné i to, jaké šance dává Spartě a Slavii na postup do jarních bojů Evropské ligy.