Luis Suárez chce a dříve či později bude hrát MLS, prozradil jeho velký kamarád Lodeiro

O tom, že se čas Luise Suáreze v dresu Barcelony chýlí ke svému konci, není pochyb. K tomuto názoru nyní přispěl i jeho velký kamarád Nico Lodeiro, který se aktuálně v MLS těší s týmem Seattle Sounders na finále.

Embed from Getty Images

Lodeiro a Suárez společně již něco odkopali a stali se z nich velcí kamarádi. Zatímco aktuálně dvaatřicetiletý útočník dosáhl na ty největší trofeje, tak jeho kolega z reprezentace zakotvil v Americe.

O tom, že by však rád viděl svého kamaráda v MLS nemůže být pochyb. “Myslím si, že musí přesvědčit Barcelonu. On si přeje zahrát si v MLS, vždy se mě vyptával na tuto soutěž,” řekl Lodeiro v rozhovoru pro MLSsoccer.com.

“Jeho sen byl hrát za Barcelonu. Nyní hraje na té nejvyšší úrovni a cítí se tam šťastný. Ale dříve nebo později se přesune do MLS,” má jasno uruguayský záložník.

Stejně jako Suárez, tak i Lodeiro zkoušel štěstí v Evropě, když ho za 4 miliony eur přivedl Ajax, po roce a půl se však vrátil jako nepotřebný hráč zpět do Ameriky, kde po letech nyní zažívá velké úspěchy.

Se Sounders totiž v letošní sezoně skončil v základní části na druhém místě a v play-off se dokázal se svými spoluhráči prokousat až do finále, kde je 10. listopadu čeká Toronto.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..