Reklama

Los Konferenční ligy: Slovácko dostalo nejtěžšího možného soupeře, Plzeň měla (konečně) štěstí

Plzeň a Slovácko znají své soupeře pro třetí předkolo Evropské konferenční ligy. V případě postupu z toho druhého si Plzeň zahraje s vítězem utkání The New Saints vs. Kaunas Žalgiris a Slovácko buď s Kodaní, nebo s Torpedem Belaz.

Nejprve se losovala mistrovská část. V ní je asi nejzajímavější dvojice Linfield (Severní Irsko) vs. Fola Esch (Lucembursko), samozřejmě v případě, že oba týmy postoupí z druhého předkola.

V nemistrovské části najdeme Slovácko a Viktorii Plzeň.

Slovácko se v případě postupu přes Lokomotiv Plovdiv utká s lepším z dvojice Kodaň vs. Torpedo Belaz (Bělorusko). To je pro Slovácko nejtěžší možná volba, Kodaň byla totiž jednoznačně nejkvalitnějším možným soupeře z osmice, která mohla moravský klub potkat.

Viktoria Plzeň měla naopak štěstí. Los jí přidělil (v případě jejího postupu přes Dinamo Brest) lepšího z dvojice The New Saints vs. Kaunas Žalgiris. Oba tyto celky by měla Plzeň jednoznačně porazit, přestože velšský klub má ve svém kádru pár zajímavých jmen.

V osudí byly i tři slovenští zástupci. Spartak Trnava se v případě postupu utká s lepším z dvojice Sutjeska vs. Maccabi Tel Aviv, Žilina s vítězem ze dvojzápasu Hajduk Split vs. Kostanay a Dunajská Streda by vyzvala lepšího z dvojutkání Soči vs. Kesla FK.

Úvodní zápasy se hrají pátého srpna, odvety o týden později. Kompletní rozpis najdete na stránkách UEFA.

Zdroj: UEFA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jak “konečně”? Co to do haj.lu je? Nepamatuji si, kdy by dostali papírově nejsilnějšího nebo aspoň druhého nejsilnějšího z možných. Vždycky max. průměr, častěji podprůměr a stejně ti šmejdi často nepostoupili…

  2. To, že studování a profesionální novináři vydají občas nějaký paskvil, je bohužel realita. Jak to ale vypadá, když články píšou studenti střední potravinářské školy… Článek bez hlavy a paty, návaznost vět a informací hrozná. Kdybych už dříve neviděl, jak los dopadl, tak z tohoto “článku” bych nepochopil skoro nic… Ruik by měl dbát více na výběr svého týmu.

  3. Z klubu, kterým byla Plzeň před deseti lety se stal spolek šmejdů, kterým snad nikdo normální nemůže fandit.

  4. 883CCM a FILIP: Víte Vy, kdo to je šmejd? Tak se nazývá “nepoctivé jednání, obchodování”.
    Buď si doplňte vzdělání, nebo kinderstube, chytráci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené