Lohoré se po prohře s Vémolou hlásí o další zápas v Oktagonu! Dočká se ho po odpadnutí Knížete?

Alex Lohoré se přihlásil o další zápas v Oktagonu! Po prohře s Karlosem Vémolou v souboji o titul střední váhy by rád vyzval bývalého titulového vyzyvatele ve váze do 77 kilogramů. Ve hře je nyní ale i jiná možnost. Oktagonu 21 se totiž nezúčastní Petr “Monster” Kníže.

Zdroj: OKTAGON MMA

Petr “Monster” Kníže se měl na Oktagonu 21, který se koná již 30. ledna, utkat s obávaný Brazilcem Leandrem “Apollem” Silvou. To se však nestane, jelikož se 43letý český veterán zranil.

Stejně tak o soupeře přišel Máté Kertesz, který se měl utkat s portugalským postojařem Brunem Carvalhem. Právě pod oznámení Oktagonu, že se Portugalec turnaje nezúčastní, se přihlásil o zápas Alex Lohoré.

Měl však podmínku. Aby to byl zápas ve váze do 77 kilogramů. Nicméně Lohoré by mohl být pro Kertesze až příliš velkým soustem a v nynější fázi kariéry není zápas podobné velikosti úplně vhodný. Oktagon mu tak sehnal jiného soupeře, Christiana Jungwirtha.

Zato by ale mohlo dojít k jinému atraktivnímu a velkému souboji. Leandro “Apollo” Silva, jemuž nyní Oktagon také shání náhradu, je zvyklý zápasit ve váze do 77 kilogramů, nicméně s “Monsterem” měl domluvený zápas v catchweight to 80 kilogramů, což by ale pro Lohorého nemusel býti takový problém.

Kdoví jak velká je šance, že Alexe Lohorého jeste uvidíme v Oktagonu zápasit. Tento zápas by ale potěšil oko nejednoho fanouška.

Je tedy otázkou, jak promotéři zapeklitou situaci vyřeší. Nicméně variant, které by fanoušky potěšily, je zajisté několik.

Zdroj: Oktagon MMA

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. A tu šanci dostane, pomohl utvořit Vémolu v jejich zápase šlo jen o prachy, utvořit vítěznou sérii pro tlučhubu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Moderní forma otroctví při přípravách na mistrovství světa? V Kataru zemřelo již 6500 dělníků

Při přípravách na příští mistrovství světa ve fotbale, které se má konat v roce 2022 v Kataru, zemřelo již 6500 dělníku. Většinou migranti, kteří pracují v hrozných podmínkách a nedostávají plat.

Jak zničit velkoklub? Valencia je odstrašujícím příkladem klubu v nesprávných rukou

Valencia je bezesporu jedním z největších klubů ve Španělsku. V minulosti za ni hrálo mnoho dnes již legendárních fotbalistů. Od roku 2014 to ale jde z kopce, přičemž v této sezoně to vypadá opravdu bídně. Co za tím stojí?

Policie zatkla bývalého prezidenta Barcelony! Vytvářel falešné zprávy o svých hráčích

Jestliže to s Barcelonou už teď nevypadalo nejlépe, tak na startu nového týdne vyšel najevo další obrovský skandál. Bývalý prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu byl společně s dalšími členy vedení zatčen.