Lionel Messi vybral pět nejlepších hráčů na světě kromě něho a Cristiana Ronalda

Posledních několik týdnů se vše točilo především okolo Lionela Messiho, který se rozhodl odejít z Barcelony. Jenomže tak jako již mnozí z nás narazil argentinský kouzelník na to, že v dnešním světě chlapské slovo už nic neznamená. Pokud není vše sepsáno na papíře, tak…

Lionel Messi
Zdroj: fcbarca.com

Přesně tak se podle Messiho zachoval prezident katalánského celku Josep Maria Bartomeu, kterého již většina fanoušků Barcelony nenávidí a přejí si jeho odchod. To však Bartomeu odmítl a v klubu se chystá pokračovat ještě minimálně rok.

Messi se totiž v nedávném rozhovoru pro server Goal nechal slyšet, že mu Bartomeu dal své slovo, že pokud bude chtít někdy z Barcelony odejít, tak mu to bude bez jakýchkoliv podmínek umožněno.

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají!

O rozhovor s Messim je nyní opravdu velký zájem, proto může rádio 94.7 mluvit o štěstí, že tuto možnost mělo. A jedna z otázek zněla: Vyjmenujete pět nejlepších hráčů na světě?

“Bylo pěkné mít Cristiana Ronalda v La Lize, kvůli prestiži, kterou ji dával, i když bylo velmi těžké sledovat to, jak zvedá nad hlavu tituly. Krom něho a mě jsou pro mě ale nejlepšími hráči na světě Mbappé, Neymar, Hazard, Suárez a Aguero,” prozradil Messi.

Jenomže krom Edena Hazarda, kterému se navíc v Realu Madrid zrovna dvakrát nedaří, již zřejmě nebude v La Lize působit nikdo z výše jmenovaných. Luis Suárez totiž dostal na srozuměnou, že si má najít nový klub.

Bude určitě zajímavé sledovat to, jak se bude Messimu v letošní sezoně dařit a zda na jejím konci příští rok skutečně odejde nebo si své rozhodnutí rozmyslí.

Budou totiž nové volby a pokud dopadnou podle očekávání, tak by měl na Camp Nou přijít Xavi, s nímž by se zřejmě Messi ztotožnil a pravděpodobně by i zůstal.

Zdroj: Goal, Radio 94.7

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. s Mbappém souhlasím.. na další místa je hodně konkurentů..dobře i s tím vaším Levandowskim..

  2. Messiho neúspěšné hujerství mi připomnělo film ” Myš, která řvala”… Já jsem říkal hned, že nemá šanci na odchod, pokud si FIFA a fotbaloví funkcionáři nechtějí udělat anarchii v přestupech.. Smlouva je smlouva..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.

Makhmud Muradov vs. Andrew Sanchez: Preview a tipy na sázení

Makhmud Muradov za sebou má již dva zápasy v UFC, oba však absolvoval v roce 2019. V minulém roce měl smůlu, ze čtyř domluvených zápasů nevyšel ani jeden. Chuť si tedy bude chtít napravit letos, první souboj jej čeká již za pár dní. Zápasit bude s Andrewem Sanchezem. Na co vsadit?