Spojte se s námi

Fortuna liga

Limberský si rýpnul do Krejčího s Bořilem, sám byl přitom stejným typem hráče

Rvačka Jana Bořila s Ladislavem Krejčím zanechala negativní stopu na vnímání nedělního 308. derby pražských „S“ (1:1). Vedle mnoha bývalých fotbalistů se k situaci krátce vyjádřil i David Limberský.

Publikováno

dne

Rvačka Jana Bořila s Ladislavem Krejčím zanechala negativní stopu na vnímání nedělního 308. derby pražských „S“ (1:1). Vedle mnoha bývalých fotbalistů se k situaci krátce vyjádřil i David Limberský.

Jsou to i výroky, co udělalo z Davida Limberského jednoho z nejznámějších českých fotbalistů posledního desetiletí. Na pozápasových rozhovorech i v podcastech mluví vždy upřímně, přesněji řečenu občas svou pravdou.

Někdy názorem překvapí a následně má pravdu, viz jeho výrok před startem sezóny. V pořadu Kudy běží zajíc předvídal, že se Viktoria Plzeň bude držet krok s pražskými „S“ v boji o titul, což se zatím dle mnohých nečekaně naplňuje.

Tentokrát narážel na dění v nedělním pražském derby (1:1). Na svůj Instagram účet nahrál screenshot červených karet pro Jana Bořila a Ladislava Krejčího a přidal popisek „Blbý a blbější.“

Byť příspěvek po pár hodinách smazal, neunikl pozornosti fotbalových fanoušků. Limberský po konci profesionální kariéry rád komunikuje právě skrze Instagram, kde sporné situace (často v neprospěch Plzně) komentuje.

Limberský se na hřišti s Krejčím příliš nepotkal, naopak s Bořilem se rád špičkoval. I jejich souboje se staly symbolem soubojů o titul, byť Bořil příchodem Vladimíra Coufala putoval též na levý kraj defenzivy.

Všechny tři každopádně spojuje mnoho vlastností. Lídrovství, tvrdost, obětavost pro tým a horká hlava. A též jsou všichni těmi typy fotbalistů, které milujete ve svém týmu a nesnášíte v roli soupeře.

Limberský ve skandálech pokračuje i po konci profesionální kariéry, nyní řeší možná ten největší. Čelí obvinění z vydírání, kterého se měl dopustit minulý rok. Již za pád dní ho v této záležitosti čeká soud.

Zdroj: Instagram

Reklama

Oblíbené