Spojte se s námi

Fortuna liga

Limberský s Petrželou prodloužili smlouvy s Plzní o dva roky

Publikováno

dne

David Limberský a Milan Petržela patří k tahounům plzeňské Viktorie a dnes se oba dohodli na nových smlouvách, kterými si ve Štruncových sadech prodlouží pobyt až do roku 2020.

Oběma hráčům už je 34 let, ovšem stále jsou pro trenéra Pavla Vrbu velmi důležití. Pod jeho vedením také oba zažili své největší úspěchy.

„Jednání samozřejmě probíhala již delší dobu, nyní jsme vše definitivně stvrdili podpisem. Jsem rád, že Milan i David nadále budou oblékat dres Viktorie, který mají přirostlý k srdci. A je to určitě dobrá zpráva i pro naše fanoušky,“ komentoval na webu fcviktoria.cz generální manažer klubu Adolf Šádek.

„Oběma hráčům je čtyřiatřicet let, přesto tvrdím, že věk nehraje zásadní roli. Pro nás je důležité, jaké výkony odvádí na hřišti a zde dlouhodobě prokazují nezpochybnitelnou kvalitu. Oběma přeju hlavně pevné zdraví a aby se jim i celému týmu dařilo,“ dodal Šádek.

viktoria plzen zdroj fcviktoria.cz

Zdroj: fcviktoria.cz

Viktoria Plzeň je aktuálně na soustředění, kde v neděli odehrála přípravný zápas s týmem Ried, který skončil bezbrankovou remízou a zítra se utkají s Kuej-čou Cheng-feng.

„Podpis je jen formalita, o budoucnosti jsme se bavili již delší dobu a upřímně jsem si nedovedl moc představit, že bych z Viktorie měl odejít. Je to klub mého srdce a věřím, že společně můžeme zažít další krásné vítězné chvíle,“ komentoval David Limberský.

„Cítím to úplně stejně jako David. Ve Viktorce jsem doma, cítím se zde dobře, máme nejlepší fanoušky. Jsem rád, že mi klub vyjádřil důvěru a já mu to chci vrátit výkony na hřišti. Po fyzické stránce se cítím skvěle, máme za sebou poctivou tvrdou přípravu a věřím, že to na jaře zúročíme,“ doplnil Milan Petržela.

Zdroj: fcviktoria.cz

Reklama

Oblíbené