Ligová špička na jednom místě! Spořice hostí ligový turnaj

Díky pandemii způsobenou onemocněním Covid-19 se unikátní turnaj přesouvá z dubna na 5. a 6. září 2020. Tento víkend bude patřit mladým talentům kategorie U12 všech týmů, jejichž mužští kolegové hráli Fortuna ligu 2019/2020 a během dvou dnů tak napodobí jejich soutěž.

Zdroj: Spořická liga nadějí

Minulý ročník jednoznačně ovládla Sigma Olomouc, která turnajem prošla bez porážky a inkasovala jen 4 branky. Nejvíce branek nastřílela Sparta Praha, přesně 48, ale paradoxně si odvezla až bronzové medaile, druhou příčku totiž zaujali fotbalisté z Mladé Boleslavy.

Nejlepším střelcem turnaje byl ostravský Jakub Šmiga, ocenění za nejlepšího brankáře si odvezl Filip Čudlín z Jablonce a nejlepším hráčem víkendu byl vyhlášen Vincent Kotíšek ze Sparty.

Letošní ročník se bohužel nemohl odehrát ve standardním termínu v dubnu, naštěstí se organizátorům akce povedlo najít vhodný náhradní termín. První zářijový víkend se tedy promění v ligový boj o pohár.

Díky nucenému přesunutí měli organizátoři více času na přípravu turnaje „Povedlo se nám získat další skvělé partnery, získali jsme tvář turnaje, dotáhli jsme i organizační věci a teď už se jen těšíme až to vše vypukne“ říká Matěj Lačný, jeden z organizátorů turnaje.

Spořickou ligu nadějí navštíví například Honza Weber, sedminásobný mistr světa ve Freestyle Footbagu, na řízení ligových zápasů budou dohlížet i profesionální rozhodčí Ondřej Ginzel nebo třeba Zdeněk Vaňkát.

Zopakuje Olomouc loňský triumf nebo ovládne prestižní turnaj někdo jiný? Přesvědčte se sami a navštivte 5. a 6. září 2020 Spořickou ligu nadějí ve Spořicích u Chomutova a okuste atmosféru jednoho z největších turnajů v České republice pro danou kategorii.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kevin Lafrance: V Mostu pro mě všechno začalo. Vaclík? Už na Žižkově bylo vidět, že udělá velkou kariéru

Obránce Kevin Lafrance je reprezentantem Haiti, pro kterého začala profesionální kariéra v FK Baník Most. Během působení v České republice nastupoval i za pražské celky Slavii a Žižkov.

Koronavirus kosí český fotbal! Kvůli nákaze byl odložen další ligový zápas

Česká fotbalová liga se sice po pauze způsobené koronavirovou krizí znovu rozběhla, testování v klubech ale přesto brání bezproblémovému odehrání všech duelů.

Spurs jsou dle procent aktuálně nejlepším týmem napříč evropskými soutěžemi

Manažer José Mourinho ordinuje již rok svůj styl hráčům Tottenhamu a po komplikované první sezoně se mu podařilo Spurs vybičovat ke skvělému startu v Premier League.