Ligová špička na jednom místě! Spořice hostí ligový turnaj

Díky pandemii způsobenou onemocněním Covid-19 se unikátní turnaj přesouvá z dubna na 5. a 6. září 2020. Tento víkend bude patřit mladým talentům kategorie U12 všech týmů, jejichž mužští kolegové hráli Fortuna ligu 2019/2020 a během dvou dnů tak napodobí jejich soutěž.

Zdroj: Spořická liga nadějí

Minulý ročník jednoznačně ovládla Sigma Olomouc, která turnajem prošla bez porážky a inkasovala jen 4 branky. Nejvíce branek nastřílela Sparta Praha, přesně 48, ale paradoxně si odvezla až bronzové medaile, druhou příčku totiž zaujali fotbalisté z Mladé Boleslavy.

Nejlepším střelcem turnaje byl ostravský Jakub Šmiga, ocenění za nejlepšího brankáře si odvezl Filip Čudlín z Jablonce a nejlepším hráčem víkendu byl vyhlášen Vincent Kotíšek ze Sparty.

Letošní ročník se bohužel nemohl odehrát ve standardním termínu v dubnu, naštěstí se organizátorům akce povedlo najít vhodný náhradní termín. První zářijový víkend se tedy promění v ligový boj o pohár.

Díky nucenému přesunutí měli organizátoři více času na přípravu turnaje „Povedlo se nám získat další skvělé partnery, získali jsme tvář turnaje, dotáhli jsme i organizační věci a teď už se jen těšíme až to vše vypukne“ říká Matěj Lačný, jeden z organizátorů turnaje.

Spořickou ligu nadějí navštíví například Honza Weber, sedminásobný mistr světa ve Freestyle Footbagu, na řízení ligových zápasů budou dohlížet i profesionální rozhodčí Ondřej Ginzel nebo třeba Zdeněk Vaňkát.

Zopakuje Olomouc loňský triumf nebo ovládne prestižní turnaj někdo jiný? Přesvědčte se sami a navštivte 5. a 6. září 2020 Spořickou ligu nadějí ve Spořicích u Chomutova a okuste atmosféru jednoho z největších turnajů v České republice pro danou kategorii.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nové smlouvy ve Slavii! Kontrakt podepsali Bořil s Coufalem

Slavia posiluje nejen po stránce příchodů, ale také smluvně. Nové kontrakty dnes podepsaly dvě velké opory, konkrétně Jan Bořil a Vladimír Coufal!

Lewandowski opět exceloval a pomohl zničit Chelsea! Překoná rekord Cristiana Ronalda?

Robert Lewandowski prožívá životní sezonu a nijak to nezměnila ani koronavirová pauza. Střílí góly na všech frontách, ve všech soutěžích, proti všelijak...

Petr Čech se stane oficiálně novou ikonou ve hře FIFA 21! Doplní tak Pavla Nedvěda

Je to teprve něco přes rok, co oznámila jedna z největších legend českého fotbalu konec aktivní fotbalové kariéry a hned se dočkala...