Liga národů nabídne hromadu atraktivních duelů! Na co se můžeme těšit?

Reprezentační přestávky nejsou vždy tím, z čeho bývají všichni fotbaloví fanoušci nadšení. Nicméně teď se je rozhodně na co těšit, Liga národů totiž nabídne spoustu vynikajících a atraktivních zápasů!

Zdroj: talksport.com

Program Ligy národů bude zahájen v sobotu 10. října, bude se hrát třetí a čtvrté kolo a chybět pochopitelně nebude ani reprezentace České republiky. Mimo její zápasy se však nabízí mnoho jiných utkání, které stojí za pozornost!

Jaké zápasy rozhodně budou stát za to?

Už v neděli se dočkáme ostrovního derby mezi Irskem a Walesem, Anglie doma přivítá Belgii, Francouzi se postaví Portugalcům a Polsko se utká s Italy.

Tři dny poté, tedy ve středu, pak bude k vidění zápas Chorvatska s Francií, v souboji dvou zcela odlišných stylů Island vyzve Belgii, Italové doma přivítají Nizozemce a stát za to bude určitě i duel Polska s Bosnou a Hercegovinou či Portugalska se Švédskem.

Reprezentaci České republiky nejdříve čeká zápas v Izraeli, následně se utká se Skotskem.