Reklama

Liberci budu navždy vděčný, ale ve finále jej chci porazit! Ukáže se, jestli jsme velký tým, tvrdí Libor Kozák

Pod Ještědem dokázal Libor Kozák znovu nastartovat svou kariéru, než jej po dobrých výkonech právě z Liberce pražská Sparta získala. Nyní se postaví proti Slovanu ve finále MOL Cupu. Nostalgii však letenský střelec nechává stranou, touží totiž po zisku další trofeje.

Zdroj: sparta.cz

Již ve středu nás čeká finále MOL Cupu. V rámci něj se pod Ještědem utkají týmy Liberce a Sparty. Pro Libora Kozáka to bude o to pikantnější, že právě v dresu Slovanu dokázal svou kariéru znovu nastartovat. Nicméně s pohárovými finále již má zkušenosti a tento fakt by jej již neměl nijak rozhodit.

To ostatně sám přiznal v rozhovoru pro fotbal.cz. Nostalgie a veškerý vděk Liberci prý půjde stranou, jelikož chce vyhrát pro Spartu trofej. Přesto prý bude Slovanu vděčný navždy, jelikož zde našel chuť a energii do další kariéry a angažmá jej nabilo a vrátilo mu sebedůvěru.

Kozák si uvědomuje, že to bude specifické utkání, v němž platí jiná pravidla: „Není to liga, nezáleží na postavení v tabulce, nehraje se dvoukolově. Všechno, co se odehrálo dřív, se maže. Rozhoduje se teď a tady a podle toho, kdo je v daný okamžik lepší. Neexistuje favorit ani outsider, pouze jeden vítěz.“

Očekává tedy vyrovnanou bitvu, kterou může rozhodnout jediná akce. A motivace? Tu prý hledat netřeba. Ta je daná už jen tím, že je to finále a že Sparta dlouho žádnou trofej nevyhrála.

Dle vytáhlého útočníka navíc finálový duel ukáže, zdali je Sparta skutečně velkým týmem a jestli umí zvládat velké zápasy. „Uděláme všechno, abychom dobrý konec sezony potvrdili i v ten nejdůležitější moment,“ zakončil rozhovor Libor Kozák.

Zdroj: fotbal.cz

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené