Reklama

LFA vystoupila proti slovům Petra Rady! Další tiskovky bouřliváka budou asi hodně strohé

Petr Rada na pozápasové tiskovce po vyhraném klání s Baníkem Ostrava vybuchl a spustil vlnu kritiky na některá koronavirová opatření. Nyní se s reakcí vytasila LFA, která zaštiťuje tyto pravidla a slova zkušenáho trenéra rázně smetla ze stolu.

Jablonecký trenér je značně pobouřený tím, jak se v současné době vedou tiskové konference. Novináři dle něj k fotbalu patří a nechce s nimi komunikovat pouze virtuálně přes kameru. Připomeňte si jeho ostré výroky na kterých bezesporu něco je.

Diskutující na Twitteru slova jabloneckého trenéra většinově hodně chválí. I když se našlo i pár kritiků. S vyjádřením přispěchala i LFA na kterou mířily slova bouřliváka Petra Rady.

“LFA bude nadále striktně trvat na dodržování Protokolu opatření, který byl přijat Ligovým výborem LFA před zahájením soutěžního ročníku. LFA klade po celou dobu od počátku propuknutí pandemie maximálni důraz na vytvoření podmínek, které budou minimalizovat možnost šíření nákazy nemoci COVID-19 v rámci profesionálních fotbalových klubů. Tento Protokol opatření byl detailně konzultován s příslušnými autoritami v ČR a inspirován podobnými opatřeními v zahraničí,” stojí v prohlášení LFA.

“Podobná vyjádření, zejména v situaci, kdy všichni sledujeme například komplikace, které provázejí účast našeho olympijského týmu na OH, považujeme za zcela nepochopitelná, navíc od respektovaného trenéra klubu, který bude hrát kvalifikační utkání soutěží UEFA.”

Jestli bude Petr Rada na příští tiskovce strohý, nebo vrátí úder, se dozvíme již brzy. Ve 2. kole Fortuna ligy jablonečtí fotbalisté zavítají do Mladé Boleslavi.

Zdroje: LFA, David Pletánek

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené