LFA brzdí Tvrdíkovo vyjádření o odkladu zápasu ve Zlíně. Požaduje potřebné dokumenty

Aniž by cokoliv kdokoliv oficiálně oznámil, informoval Jaroslav Tvrdík v pondělí večer na svém Twitteru o karanténě pro tým Slavie i odložení středečního zápasu ve Zlíně. LFA ale tvrzení šéfa sešívaných brzdí.

Zdroj: slavia.cz

Jako o hotové věci informoval Jaroslav Tvrdík o tom, že Slavia míří do karantény a že bude muset být odložen její zápas ve Zlíně.

Nicméně hotová věc to ještě evidentně není. LFA totiž ještě nedostala potřebné dokumenty, které by karanténu týmu potvrdily. Zápas tedy v tuto chvíli odložen ještě není a vedení soutěže je v kontaktu se Slavií i se Zlínem.

„Podle našich informací, pokud jsou správné, Slavia podstoupí druhé kolo testů. Výsledky by měly být známé v podvečer či později ve večerních hodinách. Na základě výsledků bude reagovat Hygienická stanice hlavního města Prahy. A dle jejího epidemického šetření vedení ligy rozhodne o dalších krocích,“ říká ředitel komunikace LFA Štěpán Hanuš.

Uvalení karantény navíc musí potvrdit dokument od hygieny. Slavia je povinna jej vedení ligy předložit. „Oficiální dokument o uvalení karantény posílá hygienická stanice klubu a ten by správně měl informovat nás jako vedení soutěže a to rozhodne o odložení či neodložení zápasu,“ dodal Hanuš pro Seznam Zprávy.

Nutno podotknout, že mezi fotbalovými fanoušky se ihned začalo spekulovat o podezřelém načasování karantény. Slavia totiž má rozsáhlou marodku a čas, který by jí karanténa poskytla, by jí mohl hrát do karet.

Že je to přitažené za vlasy? Vzhledem k tomu, co stále prosakuje na veřejnost z policejních spisů, už zřejmě nepřekvapí nikoho nic.

Zdroj: Seznam Zprávy

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Tady máš prostor Pepe. Tohle je tvůj klub, nebo snad ne. Tak široký kádr a vy máte strach? Už brečíte co číňani!

  2. Naprostej souhlas. To prase Tvrdíků už dopředu vykřikuje jak hrát nebudou! Kádr široký jak prase, ale oni plačky hrát nemůžou. Opava ale ve stejném stavu musela odjet do Liberce. Holt opět peníze rozhodly. Asi musel Tvrdík hodně zaplatit hygieně. Holt čínští ubrečenci, stejně jako když vypadli v předkole LM. Chudáci !!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia zakázala svým hráčům na hostování nastupovat proti ní! Prý se tento krok neosvědčil

A je to tu zase. Téma Slavia a hráči na hostování se řešilo v létě ve velkém. Mnoho hráčů totiž odešlo do Slovanu Liberec. Po velkém tlaku veřejnosti se sešívaní rozhodli alespoň povolit svým hráčům nastoupit do zápasu proti ní. Nyní to ale po půl roce opět zakazuje. Proč?

Odegaard oficiálně v Arsenalu! Zásadní roli v rozhodování prý hrál Mikel Arteta

Martin Odegaard se v létě vrátil do Realu Madrid, kde mu byl slíben dostatek prostoru, aby prokázal své kvality. Slib však nebyl dodržen a talentovaný Nor požádal o uvolnění na hostování, v čemž mu bylo vyhověno. Ofenzivní záložník si vyzkouší angažmá v Premier League.

José Mourinho oslavil 58. narozeniny. Jaká byla jeho dosavadní kariéra?

Osobitý portugalský kouč působil v Anglii, Španělsku či například v Itálii. Za sebou má celou řádku vypjatých a takticky zvládnutých duelů. Jak doposud vypadala jeho trenérská kariéra.