Spojte se s námi

Fotbal

Lewandowski je jednou nohou v Barceloně. Podpisu ale brání jeden problém

O přestupu Roberta Lewandowského do Barcelony se mluví stále víc a víc a zdá se, že už jde o hotovou věc. Podpisu smlouvy však dle španělských médií brání jeden závažný problém.O přestupu Roberta Lewandowského do Barcelony se mluví stále víc a víc a zdá se, že už jde o hotovou věc. Podpisu smlouvy však dle španělských médií brání jeden závažný problém.

Publikováno

dne

O přestupu Roberta Lewandowského do Barcelony se mluví stále víc a víc a zdá se, že už jde o hotovou věc. Podpisu smlouvy však dle španělských médií brání jeden závažný problém.

Robert Lewandowski má pomoci efektivitě útoku katalánské Barcelony a navrátit klub zpět mezi světovou elitu. Na podmínkách už má být s klubem rovněž domluvený.

I když obě strany s podmínkami smlouvy souhlasily, stále nedochází k jejímu podpisu. Katalánští fanoušci jsou tak napjatí, zda skutečně k vysněnému transferu dojde, nebo z něj na poslední chvíli sejde.

Španělská média nyní přišla s vysvětlením, proč se se stvrzením kontraktu tak otálí. Barcelona totiž stále nemá finanční kapacitu na to, aby Roberta Lewandowského angažovala.

Řešením je prodej hráčů. V posledních dnech odešel Philippe Coutinho do Aston Villy, avšak ani jeho prodej prozatím nestačí. Barcelona tak pravděpodobně bude muset obětovat dalšího fotbalistu.

Kromě prodeje bude muset vedení klubu některým fotbalistům rovněž upravit platy. To se hráčům rozhodně líbit nebude, jelikož většina z nich udělala v tomto směru ústupek již před rokem.

Pokud to ale klub neudělá, nebude moci Roberta Lewandowského registrovat. Polský útočník je ale pro klub vytouženou posilou, takže se dá očekávat, že Barcelona udělá potřebné kroky v nejbližší době.

Zdroje: Mundo Deportivo, Livesport, Tribuna

Reklama

Oblíbené