Levné varianty hráčů z Bundesligy do začátku nové FIFY 20

Reus, Lewandowski, nebo Werner? To bude v nové FIFĚ drahá záležitost, pojďme se proto podívat na levnější hráče, kteří by mohli být na začátek ideální. V Bundeslize najdeme hned několik skvělých karet do začátku nové FIFY.

Embed from Getty Images

V bráně bude ideální Maďar Gulacsi. Brankář z Lipska má slušné především skákání a reflexy. V podstatě všechny atributy má minimálně na slušné úrovni a na úvod bude dobrou volbou.

Na pozici středního obránce Vám připomenu hráče, který byl dost hraný už vloni. Rychlost okolo 77 je na stopera absolutně skvělá. 77 síla a 79 bránění je též naprosto dostačující a ostatní atributy už nejsou zase tak moc důležité. Jedinou nevýhodou je nižší výdrž, ale ta se dá přehlédnout. Abraham z Frankfurtu by tak mohl být do začátku vynikající volbou.

Na střed zálohy jsem vybral Denise Zakariu. Švýcarský reprezentant je použitelný na pozici defenzivního záložníka a to díky jeho síle. Ta se bude téměř jistě pohybovat nad 80. Bránění i rychlost odhaduji na 78, což na začátek není zlé. Jedinou nevýhodou je velmi špatná střela, ale tu na jeho pozici nepotřebujete.

Jako křídelníka jsem si připravil kosovského reprezentanta Rashicu, jenž bude mít stoprocentně přes 90 na rychlosti. Střela by se mohla posunout na 74, což by bylo ucházející. Driblink okolo 80 je velice slušný, stejně jako čtyřhvězdičková slabá noha. Nevýhodou může být horší střela, ale i špatná národnost na linkování.

Jako hrotový útočník by mohl být ideální Francouz Augustin z Lipska. Rychlost by měl mít přes 85. Byť nezažil zrovna nejlepší sezónu, nečekám přílišné zhoršení karty. Střela okolo 75 ujde, zato nahrávky už dobré nemá. Slabší noha se 3 hvězdy také není dobrá, ale do začátku to stačí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..