Reklama

Leverkusen zahájil jednání s AS Řím ohledně přestupu Patrika Schicka

Co bude s Patrikem Schickem? Toť otázka následujících týdnů. Vše se zdá být nejasné. V Lipsku ale rozhodně nezůstane a setrvání v Římě také zřejmě není na pořadu dne. O českého útočníka je však nemalý zájem, velkým favoritem na jeho zisk má být Leverkusen, který už jedná s AS.

Zdroj: Twitter @dierotenbullen

Budoucnost Patrika Schicka je velkým tématem. Naštěstí si udělal v Lipsku natolik dobré jméno, že se nemusí bát nedostatku zájemců. Koneckonců nastřílel 10 branek ve 28 zápasech, přičemž ne vždy byl součást základní sestavy. To zkrátka není zlé.

Lipsko však nemělo dostatek financí, aby si jej mohlo dovolit koupit, a prodloužení hostování nebylo pro AS Řím tím, co by italský celek chtěl. Chce reprezentačního útočníka zkrátka natrvalo prodat.

To by se mohlo a mělo podařit. Otázkou jest, kam jej tedy prodá? Renomovaní novináři, kteří se na přestupový trh specializují, Fabrizio Romano a Gianluca Di Marzio informovali, že s Římem začal vážně jednat bundesligový Leverkusen.

Jelikož se předpokládá, že Bayer prodá za velké peníze svou hvězdu Kaie Havertze do Chelsea, bude mít dostatek financí na to, aby Římu vyplatil požadovaných 25 až 30 milionů eur.

Vzhledem ke stylu fotbalu, jaký Leverkusen hraje, i klubovým ambicím by si Patrik Schick oproti Lipsku rozhodně nepohoršil. Naopak. Navíc by se mohl rychle stát klíčovým hráčem mužstva a Bundesliga mu svědčí, což již prokázal.

Dokáže jej Leverkusen získat?

Zdroje: Twitter | Fabrizio Romano, Gianluca Di Marzio

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Je to sportovní tragédie! Co na zranění Lukáše Provoda řekli Jindřich Trpišovský a Simon Deli?

Před utkáním s Karvinou se o vážném zranění Lukáše Provoda rozpovídali Jindřich Trpišovský a Simon Deli. Jak ztrátu klíčového hráče vnímají a jak ji berou?

10 nejstarších fotbalových klubů v Evropě

Rozeznat nejstarší fotbalové kluby v Evropě není určitě jednoduchá záležitost. Jednotlivé zdroje se liší ve svých žebříčcích, a ne vždy jsou dochovány jasné důkazy o založení konkrétních klubů.

Zůstane v Olomouci? Belgický Leuven na Jemelku neuplatnil opci, ten tak dost možná začne přípravu v Sigmě

Václav Jemelka odešel v létě na hostování s opcí do belgického Leuvenu, ve kterém se chytl a pravidelně hrával v základní sestavě. Klub však nemá dostatek financí, a tak se rozhodl jeho opci neuplatit.