Leo Brichta vs. Mateusz Makarowski: Preview a tipy na sázení

Leo Brichta patří mezi největší talenty zdejší MMA scény. Jeho styl boje je velice atraktivní a nelze se tedy divit, že si již získal i patřičnou popularitu. Nyní jej čeká další zápas a bude jedním z největších taháků na Oktagonu 18. Co od jeho souboje čekat?

Zdroj: instagram.com/leonekbr/

Velká výzva je nyní před talentovaným Brichtou. Čeká jej totiž nelehké sousto v podobě polského bijce Mateusze Makarowského. Oba zápasníci mají bilanci 5-3 a oba jsou postojaři.

To znamená, že by nás mohla čekat zajímavá přestřelka a velmi atraktivní zápas. Nicméně je otázkou, v jaké formě se Leo Brichta představí. Po turnajích Oktagon Underground totiž musel na operaci a kvůli zavřeným gymům skrz koronavirus neměl optimální podmínky k tréninku.

V Polsku Makarowski naopak mohl trénovat zcela bez omezení a to by se mohlo v zápase projevit, třebaže je Leo Brichta dle kurzů jasným favoritem. Tak či onak, bude se na co dívat.

A na co vsadit? Oba zápasníci jsou zvyklí vyhrávat předčasně a nejinak to mají s prohrami. Dohromady mají na svém kontě 16 zápasů, přičemž pouze dva z nich skončily na body. Jednalo se o jednu z proher polského bijce a jednu výhru Lea Brichty.

Makarowski hned 4 z 5 výher získal knockoutováním soupeře, jednou vyhrál díky submisi, Brichta třikrát soupeře knockoutoval, jednou vyhrál na submisi a jednou na body.

Jestli je tedy něco pravděpodobné, tak že zápas neskončí na body. Na to je vypsán solidní kurz 1.60. Je-li vám to ale málo, pak vsaďte na to, že zápas skončí na KO/TKO v kurzu 2.10.

Tip na sázení | Zápas bude ukončen KO/TKO v kurzu 2.10 u Tipsportu

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Švancara: Slavii dlužím 30 milionů, ale dostal jsem málo času

Petr Švancara přestoupil v září 2000 do pražské Slavie, která za něj zaplatila nemalé peníze. Přestup za 30 milionů se ale vůbec nepovedl.

Vitrína dneška: Malík se bojí veřejnosti, Sparta hledá lepší dorostence

Zástupce vedení české fotbalové asociace se bál jít do pořadu na veřejnoprávní televizi. Rudý motor se zadrhl, Sparta po porážce v Plzni padla ostudně doma s Českými Budějovicemi.

Golden Boy 2020: Proč jsem volil Ansu Fatiho? Vynikající technik, prostě úžasný

Bylo to hodně složité rozhodování. Nabídka vynikajících fotbalistů evropských klubů do 21 let – bohužel opět bez českých zástupců – byla pestrá.