Legendární Mike Tyson oznámil další zápas. Svému soupeři v minulosti ukousl ucho!

Legendární Mike Tyson oznámil, že chystá další zápas. Fanoušci se můžou těšit na zajímavý souboj, jeho soupeřem totiž bude Evander Holyfield, kterému v minulosti ukousl kus ucha.

Zdroj: Eva Rinaldi, flickr, CC BY-SA 2.0

Soupeřem Mikea Tysona bude Evander Holyfield. „Evander je muž plný odhodlání, ale ani to mě nezastaví od toho, abych to byl já, kdo bude 29. května tím úspěšnějším,“ řekl Tyson.

Nicméně, kdo je jeho soupeř Holyfield? Jeho jméno rezonuje nejvíce kvůli tomu, že mu v červnu roku 1997 ukousl Tyson kus ucha.

Již za dva měsíce se tak můžeme těšit na zajímavý zápas. Očekává se, že půjde o exhibici, nejlépe i s charitativním účelem.

Pravidla by měla být i kvůli věku obou zúčastněných mírně upravena, zakázána by měla být KO. Holyfieldovi je totiž již 58 let, Tysonovi 54.

Proč ale k zápasu dojde? „Vracím se, abych nové generaci ukázal, jak to vypadalo ve staré škole. Rád bych v této obtížné době dělal něco užitečného a v lidech opět probudil lásku k boxu,“ řekl Holyfield.

Ten plánuje celý svůj výtěžek ze zápasu věnovat na charitu. Částka by měla dosáhnout desítek milionů dolarů.

Zdroj: Top-Fights

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?

10 nejstarších fotbalových klubů v České republice

Fotbal je nejrozšířenějším sportem na světě. Není tak divu, že kluby vznikaly již v 19. století i na území nynější České republiky. O jaké týmy jde? Valná část z nich existuje dodnes.

Rýsuje se další velký průlom? Ženám se umožní hrát mužský fotbal!

Nizozemská fotbalová federace se rozhodla od příští sezóny uskutečnit obrovský průlom. Ženám umožní hrát fotbal v dospělých mužských kategoriích. Začíná se rýsovat nová epocha fotbalu?