Legenda číslo 68 slaví narozeniny! Připomeňte si nejlepší hlášky Jaromíra Jágra

Kladenský patriot a pravděpodobně nejslavnější český hokejista historie slaví 49. narozeniny. Svět neobohatil jen svými hokejovými kousky, ale i šprýmy či svéráznými hláškami. Připomeňme si několik z nich.

Zdroj: rytirikladno.cz

Jistěže by sám Jágr i všichni kladenští fanoušci raději co nejdříve oslavili návrat Rytířů do extraligy, místo aby si četli jeho vtipné řeči.

Hokejovým výsledkům Kladna však nijak neuškodíme, když si připomeneme pár unikátních hlášek hokejového boha z Kladna. Poctivou databázi si vedou správci profilu ´Hlášky Jardy Jágra´ na Facebooku.

Poté, co v roce 1998 získali hokejisté České republiky zlatou medaili na olympiádě v Naganu, bylo jasné, že oslavy budou bujaré. A že začnou už v letadle při návratu týmu do vlasti. Jágr se před nástupem na palubu s úsměvem zmínil, že bude rád, když vše dobře dopadne.

“Na palubě bude asi hodně alkoholu, tak mám strach, aby někdo omylem neotevřel nouzový východ. To bychom taky mohli přistát v Rusku a tam by nás nikdo nevítal,” hlásil pobaveně.

Jágr už ve svém životě poskytl nespočet rozhovorů. Ne vždy narazí na oblíbeného novináře, což jim umí dát najevo. Zvlášť, když jej zkritizují za výkon více, než by bylo zdrávo, či než je ochoten Jágr s chladnou hlavou akceptovat.

“Nemám zapotřebí, aby si moje jméno bral někdo do huby, když ví hovno, jaká je situace. Chtělo by to trochu úcty. Když někdo vypustí nějaký názor, musí si být jistý, že má svůj smysl.

Ovlivní to totiž spoustu dalších lidí. A mě štvou lidi, kteří si udělají nějaký názor a nevědí přitom nic ani o hovně,” čertil se po čtvrtém místě na mistrovství v běloruském Minsku roku 2014.

Na památném mistrovství světa v Německu roku 2010 zase vtipně okomentoval, jak jej telefonicky podporovala matka: „Máma mně před zápasem o zlato do telefonu říkala, že jsme pro ni vítězové už teď. Tak jsem jí to položil, protože tyhle řeči mě nezajímají. Ty ať si je vedou s babičkou.”

Jágr a Zlatá hokejka, toto spojení po dlouhá léta platilo. Kladenský rodák ocenění získal dohromady dvanáctkrát, naposledy v roce 2016. Ne vždy byl překvapen.

“Nejsem Karel Gott, abych říkal, že jsem to nečekal,” smál se po jednom ročníku prestižního ocenění.

Stejně jako individuální ceny patří k Jágrovi i pěkné partnerky. Po rozchodu s jednou z nich, moderátorkou Innou Puhajkovou, vypsala sázková kancelář Fortuna kurzy na další Jágrovu partnerku. Co na to JJ68?

“Sázková kancelář vypsala kurz 8000:1 na to, že moje další partnerka bude Iveta Bartošová. To už za to stojí! Pokusím se s ní nějak domluvit, respektive s jejím současným přítelem Josefem Rychtářem (54), jestli do toho nechtějí jít. A když to nevyjde, pořád máme v záloze Halinu Pawlowskou s kurzem 1000:1. A to je pořád slušný.”

“Až skončím, můžu hrát do padesáti na Kladně. Nikdo mě přece nemůže vyhodit,” poznamenal ke své budoucnosti na sklonku své kariéry v zahraničí. Jak řekl, tak se také stalo. Tedy téměř. K dovršení svého výroku zbývá ještě rok.

Tak vše nejlepší, Jaromíre!

Zdroj: Facebook – Hlášky Jardy Jágra

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Rád bych si zkusil zahraničí, přiznal Václav Jílek. Co říká na možný návrat do Sigmy?

Václav Jílek je od svého konce ve Spartě stále bez angažmá. S žádným celkem není spojován a v médiích o něm rovněž není příliš vidu ani slechu. V rozhovoru pro Ruik se však rozpovídal o svých cílech, možném návratu do Sigmy Olomouc či korupci v českém fotbale.

Slavia zná svého soupeře do osmifinále Evropské ligy! Opět zamíří na Ostrovy

Slavia ve čtvrtek večer dokázala zvítězit na půdě Leicesteru a čeští fotbaloví fanoušci tak měli pořádný důvod se těšit na los osmifinále Evropské ligy. Na koho narazí sešívaní a jaké další zápasy nám tato pohárová soutěž nabídne?

Pyramida na Oktagon Underground je kompletní! Kdo se s kým utká a jaký je program?

Velkolepá akce Oktagon Undeground: Last Man Standing nás čeká již v sobotu večer. Do pátečního vážení a losování však nebyl znám celý program očekávaného galavečera. Kdo se tedy s kým utká?