Legenda Chelsea: Mohl jsem zabít Abramoviče, to by byl poprask!

Bývalý hráč londýnské Chelsea Pat Nevin médiím povyprávěl, jak kdysi málem připravil o život majitele klubu, Rusa Romana Abramoviče.

Embed from Getty Images

Skotský křídelník, jenž v dresu Chelsea působil v osmdesátých letech, byl málem přímým aktérem nehody, která by nejspíše připravila o život Romana Abramoviče.

Před třemi lety byl Nevin ve své domovině na dovolené. Cestoval zrovna autem po ostrově Arran, konkrétně po jeho severní části, když málem smetl cyklistu.

“Pokaždé, když jsem na ostrově, celý ho objíždíme. Blízko města Lochranza jsem málem ve větší rychlosti v nepřehledné části srazil cyklistu. Mohl jsem ho zabít!” nyní již pobaveně vypráví Nevin.

“Jak jsem pak zjistil, byl to Roman Abramovič! Jeho jachta byla ukotvena kousek od pobřeží, on byl na vyjížďce na kole. Doteď neví, že jsem to byl já,” směje se Skot.

I takové, téměř neuvěřitelné příběhy, občas život přináší. Jen si to představte, je to stejné, jako kdyby Jan Koller “sestřelil” na kole Daniela Křetínského. Na papíře úsměvné, v reálném světě již méně.

1 komentář

  1. Vážně ROBERT Abramovič? Už jen tohle poukazuje na to, jak ruik je hrozně neprofesionální. Podobné věci se bohužel v článcích objevují poměrně často.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..