Lednový odchod Tomáše Součka? Slavia by akceptovala jen jednu nabídku

Nabídek na Tomáše Součka dostalo vedení Slavie Praha nespočet. Z různých lig, od různě zámožných celků a s rozdílnými podmínkami smlouvy. Vršovický celek by ale podle novináře Luďka Mádla akceptoval pouze nabídku od jediného klubu, který zájem o čtyřiadvacetiletého záložníka projevil.

Embed from Getty Images

Mezi poslední zájemce o služby záložníka aktuálního lídra FORTUNA:LIGY se řadí Monako a West Ham. Sportovní redaktor Mádl ovšem uvádí: “Zprávy se objevují různé, ale podle mých zdrojů se situace momentálně jeví tak, že kdyby Tomáš Souček odcházel ze Slavie teď v zimě, tak jedině do Brightonu.”

Jak celek z Azurového pobřeží, tak londýnští Hammers neprožívají povedenou sezonu. Knížecí celek si v další sezoně pravděpodobně nezahraje v pohárové Evropě a West Ham je dokonce reálně ohrožen sestupem z nejvyšší anglické ligy. Navíc na pozici defenzivního záložníka nastupuje Declan Rice, klenot v týmu Davida Moyese.

Zde by se přestup jevil reálně pouze v případě, že by se West Ham v nejvyšší lize udržel a Rice by zamířil na lukrativnější adresu. Také Seagulls jsou sice ohroženi sestupem, ale mají o dva body více než West Ham. Pro Brighton & Hove Albion ovšem hovoří větší herní vytíženost v případě Součkova přestupu.

“West Ham se prý ozval, ale jen s nabídkou hostování s opcí, s níž neuspěl,” dodává Mádl. Je tak pravděpodobné, že na stole Jaroslava Tvrdíka leží nabídka od Brightonu na trvalý přestup na Ostrovy.

“Nadcházející týden vše vyjasní,” uzavírá své vyjádření redaktor Seznam Zpráv.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..