Spojte se s námi


eSport

LCK: Letní split zahájen velmi dobře. KT Rolster přetlačili Hanwhu Life Esports

Korejská LCK odstartovala další split. V zahajovacím duelu léta, se střetly celky, které na jaře skončily celkově třetí, respektive čtvrtí.

Publikováno

dne

Korejská LCK odstartovala další split. V zahajovacím duelu léta, se střetly celky, které na jaře skončily celkově třetí, respektive čtvrtí.

Velká otázka před touto sérii byla, zda KT navážou na velmi slibné jaro. Celek po letech výkonnostních divočin, se dokázal stabilizovat a zaútočit i na přední příčky.

Hanwha Life na druhé straně taktéž neměla malé ambice. Tým provázely v zákulisí informace o dobré formě a to během příprav na letní split.

Jenže dobrá forma v přípravě ještě notně neznamená, že to tak bude i v oficiálním zápase. Velmi rychle na zem vrátili KT svého soupeře.

Od KT se v první hře nečekala nějaká drtivá dominance, ale bylo znát, že taktika a velmi vyrovnaná hra dělá hráčům Hanwhy menší problémy. KT v souboji trpělivosti zvládli přetlačit Hanwhu a získali první hru.

Do druhé hry Hanwha Life změnila svoje plány. Přišel Gragas na mid a nově také Milio, který si na straně KT odbyl premiéru v LCK.

Aktivnější přístup Zeky s Clidem umožnilo rychlejší akceleraci hry pro Hanwhu. Byť KT pickli na top proti Gwen Kayle, taktika scalingu proti zrychlené hře soupeře se KT hrubě vymstila.

Rozhodující hra byla opět víc takticky zaměřená. KT udělali změnu v jungli, kde Cuzz po dlouhé době vytasil Volibeara, který se doslova z mety vypařil a to na hodně dlouhou dobu.

Síla tohoto picku, která velmi dobrá v early game, pomohla KT k akceleraci. Byť třetí hra neměla mnoho killů, KT lepší kontrolou mapy přetlačili Hanwhu.

KT Rolster tak zahájili split důležitou výhrou a budeme sledovat, zda se forma KT bude držet při vysokých otáčkách. Hanwha Life rozhodně v této sérii nepropadli, nicméně chybí jim větší invence a přístup k některým situacím.

Zdroj: LCK, LCK Global

Reklama

eSport

Nejlepší hráči v EAFC 24: Nejlepší žena se vyrovná Mbappému či Haalandovi, Messi v TOP5 a Ronaldo až 62. v žebříčku

Vydání hry EAFC 24, nástupce série FIFA, se kvapem blíží a my už známe hodnocení všech hráčů. Nejvýraznější změnou od jiných ročníků bude, že v oblíbeném Ultimate Teamu mohou hráči skládat mančafty zároveň z mužů i žen.

Publikováno

dne

Vydání hry EAFC 24, nástupce série FIFA, se kvapem blíží a my už známe hodnocení všech hráčů. Nejvýraznější změnou od jiných ročníků bude, že v oblíbeném Ultimate Teamu mohou hráči skládat mančafty zároveň z mužů i žen.

Kromě názvu, kdy FIFA přechází na zkratku EAFC, ve hře mnoho změn nenastalo. Stále půjde hrát online i offline, nechybí různé herní režimy jako Výkop, Kariéra či Ultimate Team.

TOP5 tvoří Mbappé s nejlepší ženou, dvojicí z Manchesteru City a Messim

Hned tři hráči hráči v nové EAFC 24 budou mít hodnocení 91. První místo drží Kylian Mbappé z PSG, za kterým stojí dvojice z Manchesteru City Erling Haaland s Kevinem de Bruynem.

Nejlepší ženská hráčka Alexia Putellas má také hodnocení 91, a tak jí v žebříčku patří čtvrtá pozice. Putellas reprezentuje Španělsko a nastupuje za ženský tým Barcelony, její preferovaná pozice je CAM.

Nejlepší pětku uzavírá legendární Lionel Messi, jemuž od minulého ročníku kleslo hodnocení o 1, tudíž se dostal na hodnotu 90. Argentinský šikula letos zažil přesun z PSG do Interu Miamu hrající MLS, kde celou ligu pobláznil. Jednoznačně se jedná o nejlepšího hráče v této soutěži, Sergio Busquets, který se nachází hned za Messim, má hodnocení 84.

Po Messim se v žebříčku nachází čtveřice útočníků s hodnocením 90. V přesném pořadí od šestého místa jde o Sam Kerr z ženské Chelsea, Roberta Lewandowského z Barcelony, Harryho Kanea z Bayernu a Karima Benzemu z Al-Ittihad.

První desítku uzavírá nejlepší brankář, kterým se opět stal Belgičan Thibaut Courtois z Realu Madrid také s hodnocením 90. Jeho hodnotě neubralo ani to, že v realitě se jedná o dlouhodobě zraněného gólmana.

Ronaldo zažil velký pokles, raketový nárůst zažil Kvaratskhelia

Při pohledu v žebříčku dál nás může zaujmout Antoine Griezmann, jemuž v žebříčku patří 26. místo. Útočník z Atletica obdržel hodnocení 88, přičemž ve FIFA 23 měl pouze 83.

Victor Osimhen, raketa z Neapole, si také polepšil. Patří mu 37. pozice a hodnocení mu narostlo stejně jako Griezmannovi z 83 na hodnotu 88. Jeho kolega Khvicha Kvaratskhelia zaznamenal nejvyšší skok, když mu hodnota kartičky narostla o 12 a to na hodnocení 86.

Cristiano Ronaldo, jenž se letos stal člen Al-Nassru, k nejlepším hráčům už nepatří. S hodnotou 86 mu náleží až 62. pozice v žebříčku, ve FIFA 23 se ještě držel na 89. Stejné hodnocení má například Ngolo Kanté z Al-Ittihad nebo Jude Bellingham z Realu Madrid.

Zdroj: EAFC

Pokračovat ve čtení

eSport

Hodnocení Slavie v EAFC 24: Nejlépe je na tom Holeš, nejrychlejším hráčem Douděra

Už brzy vyjde na světlo světa nová FIFA, tentokrát už s novým názvem EAFC24. Chybět opět nebudou přední tři české týmy, Slavia, Sparta a Plzeň. Letenský tým už jsme si představili, teď se pojďme podívat na Slavii.

Publikováno

dne

Už brzy vyjde na světlo světa nová FIFA, tentokrát už s novým názvem EAFC24. Chybět opět nebudou přední tři české týmy, Slavia, Sparta a Plzeň. Letenský tým už jsme si představili, teď se pojďme podívat na Slavii.

Fanoušci EAFC, které asi stejně neřekne nikdo jinak než FIFA, už se těší, co za novinky pro ně v EA Sports vymysleli. Jedno je jisté, nezmění se nejoblíbenější herní mód, kterým je Ultimate Team.

až 500Kč pro Betano Mise + 3350Kč za ověření účtu

Vyzvednout bonus
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Ačkoliv ten si také prošel jednou velkou změnou, když tentokrát budete moct skládat tým z mužů i žen. Tento krok byl poměrně hodně kritizován.

Nicméně mód, který vývojáři často přehlížejí a nijak zvlášť jej neinovují, je kariéra manažera. Mezi fanoušky jde o velice oblíbený režim, který však narozdíl od Ultimate Teamu nepřináší žádné výdělky navíc.

Pokud to však někoho neodradí, zde si bude moct zahrát i za české týmy. Konkrétně za Spartu, Slavii a Plzeň. Jak jsou na tom hráči pražské Slavie ohledně ratingu?

Nejlépe hodnoceným hráčem je zástupce kapitána a klíčový hráč Tomáš Holeš, jenž dostal hodnocení 77. Na rating 76 EA ocenila středové záložníky Petra Ševčíka s Oscarem Dorleym.

Číslo 75 u své kartičky mají také dva slávisté. Je to brankář Ondřej Kolář a stoper Igoh Ogbu. Rating 74 má hned čtveřice slávistů. Konkrétně brankář Aleš Mandous, Ivan Schranz, Lukáš Masopust a Václav Jurečka.

Na čísle 73 poté najdeme Davida Douděru, který je s rychlostí 89 zároveň nejrychlejším hráčem ze všech českých týmů. Hodnocení 73 má také útočník Mick van Buren, univerzál Lukáš Provod a záložník Christos Zafeiris.

Norský miláček fanoušků potěší náročnější fanoušky i čtyřmi hvězdičkami jak u slabší nohy, tak u kliček. Nejníže hodnoceným hráčem (65) je norský fotbalista Conrad Wallem.

Rating hráčů Slavie

Ondřej Kolář – 75
Aleš Mandous – 74

Tomáš Holeš – 77
Igoh Ogbu – 75
David Douděra – 73
Jan Bořil – 70
Tomáš Vlček – 69
Michal Tomič – 69
Sheriff Simyan – 68
Andres Dumitrescu – 66

Oscar Dorley – 76
Petr Ševčík – 76
Lukáš Masopust – 74
Lukáš Provod – 73
Christos Zafeiris – 73
Jakub Hromada – 72
Matěj Jurásek – 71
Conrad Wallem – 65

Pro nové hráče 200 Kč zdarma

K tomu vstupní bonus až 2 000 Kč

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Václav Jurečka – 74
Mick Van Buren – 73
Mojmír Chytil – 71
Stanislav Tecl – 71
Muhamed Tijani – 69

Zdroj: EAFC, Futscore

Pokračovat ve čtení

eSport

Hložek, Souček či Čvančara znají svůj rating ve hře EAFC 24! Jak si vedou čeští fotbalisté v zahraničí?

Na konci měsíce září se vrátí oblíbená fotbalová hra, tentokrát v novém kabátu s názvem EA Sports FC. Nástupce herní série FIFA opět nabídne fanouškům fotbalu zábavu i nervy na dlouhé hodiny.

Publikováno

dne

Na konci měsíce září se vrátí oblíbená fotbalová hra, tentokrát v novém kabátu s názvem EA Sports FC. Nástupce herní série FIFA opět nabídne fanouškům fotbalu zábavu i nervy na dlouhé hodiny. Dočkáme se i českých zástupců v podobě elitních týmů Fortuna ligy, zároveň ale i Čechů v zahraničí. Jaké mají hodnocení?

Většina z vás, co čtou tento článek, hru FIFA miluje a zároveň nesnáší. Od aktuálního ročníku ponese hra nový název, a to EA Sports FC, dá se ovšem čekat, že nenastanou žádné obrovské změny v tomto směru.

I v tomto ročníku bude hráče nejvíce bavit oblíbený mód Ultimate Team, ve kterém stavíte nejlepší možný tým ze světových hráčů. Nyní k nim přibydou i ženy, což jim výrazně pomůže na poli marketingu, hráči to ale většinou nenesou zrovna kladně.

Pro nové hráče 200 Kč zdarma

K tomu vstupní bonus až 2 000 Kč

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Ve hře nebudou pochopitelně chybět ani čeští fotbalisté. Opět se sice nedočkáme české ligy, ale i tentokrát nebudou chybět Sparta, Slavia a Plzeň. Tento článek je ale o hráčích, kteří hrají v zahraničí.

Pojďme se tedy podívat, jaký rating budou mít. Nejlepším hráčem České republiky ve hře EAFC 24 bude opět Patrik Schick, který bohužel v poslední době nenastupuje kvůli vleklým zdravotním potížím.

Jedná se zároveň o jediného fotbalistu z tuzemských vod, který překonal rating 80. Češi si v tomto ohledu pohoršili, rating se zhoršil i dvojici z West Hamu, Tomáš Souček má nyní 79, jeho kolega Vladimír Coufal 78.

Najdeme zde ale i několik nováčků, kteří dosud v zahraničí nepůsobili. Tomáš Čvančara si vysloužil rating 75, jeho bývalý kolega ze Sparty Matěj Kovář 74. Ondřej Lingr má rating 75, jeho bývalý spoluhráč ze Slavie a nejdražší přestup z Fortuna ligy v létě David Jurásek 73.

Ratingy hráčů v zahraničí

Bundesliga

Adam Hložek (77)
Patrik Schick (83)
Matěj Kovář (74)
Tomáš Koubek (72)
Jiří Pavlenka (77)
Tomáš Čvančara (75)
Alex Král (76)
Pavel Kadeřábek (75)
Václav Černý (76)
Lukáš Ambros (60)

Premier League

Tomáš Souček (79)
Vladimír Coufal (78)

Serie A

Antonín Barák (78)
David Zima (73)
Jakub Jankto (73)
Daniel Samek (61)
Aleš Matějů (70)

Zbytek světa

David Jurásek (73)
Lukáš Horníček (65)
Michal Sadílek (75)
Ondřej Lingr (75)
Jan Král (63)
Tomáš Petrášek (68)
Matěj Hanousek (67)
Roman Květ (71)
Tomáš Ostrák (65)
Martin Frýdek (69)
Roman Macek (61)
Tomáš Pekhart (70)
Michal Sáček (69)

Hodnocení není oficiální a vychází z webu Futscore. Z toho důvodu v tomto výčtu některá jména chybí, jelikož třeba takový Tomáš Kalas zatím není dohledatelný.

Zdroj: EAFC, Futscore

Pokračovat ve čtení

Bonusy na sázení

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Oblíbené