Více
  Novinky Fotbal Premier League Lampard: Ceník pokut? Nejsem diktátor, hráči jsou spokojeni

  Lampard: Ceník pokut? Nejsem diktátor, hráči jsou spokojeni

  -

  Nedávno proběhla anglickými médii fotka, na které byl vyobrazen ceník pokut pro hráče A-týmu Chelsea. Nyní se k němu poprvé vyjádřil trenér Frank Lampard.

  Zdroj: bbc.com

  Trenér Lampard byl od momentu zveřejnění systému pokut v Chelsea zcela jistě považován za velmi přísného trenéra, co se týká morálky a dochvilnosti jeho svěřenců.

  “Možná to vypadá, že jsem Mr. Tough Guy (pan Přísný, pozn. redakce). Není to tak úplně pravda,” začíná legendární záložník klubu.

  “Ceník se může zdát přísný, ale pokud dodržujete stanovená pravidla a neporušujete, draze vás to nepřijde. Částky za jednotlivé prohřešky jsem určoval do značné míry přímo já, ale po konzultaci s hráči. Konkrétně to byl kapitán Cesar Azpilicueta. Hráči jsou součástí procesu, nechci být diktátorem a ztěžovat jim práci,” ujišťuje.

  Zdroj: Twitterový účet BBC Sport

  “Pokud se budeme bavit o pokutě za pozdní příchod na trénink, je za tím určité pozadí. Jednotka začíná v 11, scházíme se v 10. Pokud nestihne hráč být na tréninku, znamená to, že se opozdil o více než hodinu, navíc bez omluvy. To je zkrátka nepřijatelné.

  Vím, že lidé mohou vnímat částky jako přemrštěné, ale sami hráči musí poznat, že disciplína musí být důležitou součástí jejich života,” vyjadřuje se vyzrále Lampard.

  Další zajímavou stránkou ceníku je fakt, že veškeré pokuty půjdou na charitu. Je to dobře vymyšlené, co říkáte?

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Poslední novinky

  Galvao: V brazilské reprezentaci jsme si mysleli, že Coutinho bude ještě...

  Záložník ve službách Cagliari Joao Pedro Galvao odpovídal nedávno na svých sociálních účtech na dotazy fanoušků. Některé z nich se týkaly i...

  Ibrahimovič o budoucnosti v AC Milán: Já ani sám nevím, co...

  Zlatan Ibrahimovič si není jistý tím, jak bude vypadat jeho budoucnost. Přitom zákulisní drby hovoří o tom, že na konci sezóny opustí...

  Pět nejlepších levých beků z Premier League? Robertson i osmnáctiletý talent!

  Sezóna 2019/20 je téměř za námi, je tedy ideální čas na hodnocení. Dnes se podíváme na pět nejlepších levých obránců z Premier...