Reklama

Kvůli koronaviru přijde o olympiádu Markéta Nausch Sluková, naděje na zisk medaile

Špatná zpráva pro české fanoušky přišla ve čtvrtek dopoledne, Markéta Nausch Sluková přijde o Letní olympijské hry z důvodu nakažení koronavirem. Její agentura z toho osočila Český olympijský výbor.

Další velká ztráta pro Český olympijský tým! Markéta Nausch Sluková má pozitivní test na koronavirus a olympijské hry pro ni končí dříve, než začaly.

Český olympijský výbor nyní vyšetřuje, co se v letadle, kde letěli všichni pozitivně nakažení, dělo. Dle výboru totiž nebyly dodržovány epidemická opatření.

Agentura Sport Invest, přesněji její šéf David Trávníček, která zastupuje Nausch Slukovou, nyní ČOV slovně napadla.

„V praxi má ČOV vedle ochrany olympijské symboliky jediný úkol – dostat zdravé sportovce na místo konání OH. Místo toho vznikla situace, ve které vedle mnoha zničených sportovních snů bere za své také dobrá mezinárodní pověst českého sportu jako celku. Ve světle skandálu se opět otevírá otázka funkčnosti současné podoby ČOV a jeho fungování do budoucna,“ řekl Trávníček.

„V posledních dnech Markéta Nausch Sluková absolvovala několik testů, po nejasném výsledku však byla poslední PCR zkouška z dnešního rána pozitivní. Pro českou dvojici Nausch, Barbora Hermannová to bohužel znamená, že nemůže nastoupit do olympijského turnaje,“ dodal ČOV.

„Posledních 5, 6 dnů od příletu do Tokia bylo psychicky hodně náročných. Strašně nás s Bárou mrzí a bolí, že nemůžeme zasáhnout do olympijského turnaje. Zatím jsem celou tu situaci vůbec nestrávila. Upřímně nevím, jak s tím vším naložit,“ zakončila Nausch Sluková.

Zdroj: Seznam Zprávy

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené