Reklama

Kterým sparťanům se nejvíce dařilo v derby?

Třísté ligové derby pražských “S” skončilo vítězstvím Sparty 1:0. Ta ukončila dvě slávistické série bez prohry, v derby zápasech a v lize celkově. Kterým sparťanům se toto utkání povedlo? Jeden z jejich hráčů vynikal nad ostatními.

Lukáš Haraslín

Byl jednoznačně nejlepším hráčem zápasu. Vyžlutil se na něm Ousou, vstřelil jediný gól a motal hostujícím hráčům hlavy svými driblinky. Na konci už na něm byla znát únava, kazil lehčí míče a byl střídán.

Jakub Pešek

Haraslínův souputník na opačném křídle sparťanské ofenzivy. Hlavně ze začátku byl výraznější než Slovák, svou rychlostí dělal potíže nejen Janu Bořilovi, dostával se do zakončení. Ve druhé půli už nebyl tolik vidět.

David Pavelka

Stačil rychlostně, soubojově i technicky, ve středu zálohy se dobře pohyboval, byl tam, kde měl, sbíral vypadlé míče. Je pravda, že dohrával se žlutou kartou a občas si koledoval o červenou.

Derby se ale povedlo i jiným sparťanům, jistí byli také beci Hancko a Wiesner. Obstála i stoperská dvojice Panák-Čelůstka. Na hrotu se statečně bil Minčev. Ze střídajících hráčů se do tempa zápasu dobře dostali Polidar i Dočkal.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Až si tento článek přečte petřík mýval, tak jim z toho praskne žilka nebo si stříknou do gatí

    • Ty nedouku, kdyby jsi uměl číst, tak by jsi našel už včera večer mnou napsaný příspěvek , kde uvádím ,kdo byl nejlepší ve Spartě a hlavně proč. Tak zcela evidentně jsi si do gatí stříknul ty.

  2. Naprostý nesouhlas. Kde jste viděl jistého Wiesnera? Vždyť tam propadá neustále v bránění, Peška přihrávkou nepodpoří, není schopný přihrát na pár metrů a to je stejně dozadu. Kde jste viděl bít se na hrotu Mincheva? pusťte si ten zápas znovu, ten hráč nejde do žádného souboje, na hrotu je vyklusává, žádná agrese souboj, díky němu jsme hráli o deseti, ten hráč na Spartu nemá a je to přestupový průser.!!

  3. No fakt je,že Sparta má konečně křídelní hráče,kteří jsou oba rychlí a dokážou se i někdy uvolnit.Ale ještě by to chtělo pořádného hrotáka,tam je pořád slabina,ani Drchal,ani Hložek nejsou ti správní hráči na hrot.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené