Reklama

Který tým nejlépe představil svou posilu? Vytáhl se Liberec, Slavia i Sparta

Fotbal jde dopředu mílovými kroky a už to tak není pouze o hře na zeleném pažitu. Kluby se snaží s fanoušky co nejvíce sblížit, což dosvědčují i povedenými představovacími klipy.

Obecně platí, že čím větší a bohatší klub, tím lepší ovládání marketingových triků. Je to logické, když práci několika lidí například ve Spartě zastává v menších klubech jeden člověk, nemůže pochopitelně dosáhnout stejných výsledků.

Letos v létě se české kluby v představování svých posil skutečně činily. Jako první se vytáhla Sparta, která při představování nové posily Jakuba Peška využila i motocyklového závodníka Lukáše Peška.

I druhou posilu představila Sparta poměrně originálně. Dánský fotbalista Casper Højer byl na Letné představen jako Král Severu.

Poté už se činil Liberec. A ukázal, že i ve skromnějších podmínkách jde odvést fantastickou práci. Videopředstavení Thea Gebre Selassieho na motivy “Fresh Prince of Bel-Air” s Willem Smithem obletělo celý internetový svět.

Zahanbit se nenechala ani Slavia, která dánského fotbalistu Madse Emila Madsena představila jako úplné překvapení.

Následně u další posily využila i její příjmení. Michael Krmenčík, přezdívaný “Krmelec,” si zahrál ve vtipné scénce se známým bavičem Petrem Čtvrtníčkem.

Zdroj: AC Sparta Praha, FC Slovan Liberec, SK Slavia Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Nejlíp představila svou posilu Sparta sudího Orla s pokutovým kopem mimo vápno a jasnou a přesto neudělenou červenou pro Štětinu.Skutečná posila a možná ani moc nestála.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené