Krmenčík vstřelil gól a předvedl skvělý výkon! Fanoušci PAOKu si jej nemohou vynachválit

Michael Krmenčík nezažil v Řecku úplně vysněný debut. Byl totiž u překvapivé porážky PAOKu na půdě Atromitosu. Druhý zápas se ale jemu i celému týmu povedl o mnoho více.

Zdroj: paokfc.gr

Krmenčík ani nyní neodehrál celý zápas. V tom minulém nastoupil v 78. minutě, v neděli však naskočil do pole již v 67. minutě a svůj čas na hřišti zužitkoval náramně.

Sám se totiž dostal do tří brankových příležitostí, další šanci vytvořil jednomu ze svých spoluhráčů a v 90. minutě pak skóre upravil gólem na 3:1. Nutno však zmínit, že při gólu měl obrovské štěstí. To ale k fotbalu patří.

Fanoušci PAOKu si po vítězném zápase nemohli Michaela Krmenčíka vynachválit. „Hráč, kterého jsme potřebovali! Zabiják, který dokáže proměňovat šance. Díky vedení za to, že jej přivedlo. Dobrá práce,“ napsal jeden z nich na sociálních sítích klubu.

„Ukázal svou kvalitu i během pár odehraných minut. Takového hráče jsem u nás dlouho neviděl. Má rychlost, přehled ve hře, výbušnost a pohotovost v zakončování,“ pokračoval ve chvále další.

„Tolik šancí, do kolika se Krmenčík dostal za 25 minut hry, neměli ostatní naši útočníci dohromady ani za půl roku. Skvělý výkon,“ shodlo se hned několik příznivců.

Jeden výkon však ještě nic neznamená. Obzvláště v Řecku plném horkokrevných fanatiků. Dokáže si Michael Krmenčík přízeň fanoušků zachovat do konce svého působení?

Zdroje: PAOK, Livesport