Reklama

Krejčí opět zářil, jeho kvality poznala Plzeň! V Olomouci však opět nebylo vyprodáno

Druhý zápas, druhý v Olomouci, druhý s Davidem Krejčím v sestavě, druhá výhra, podruhé nevyprodáno. Bývalá hvězda Bostonu si sice mohla užít skvělou kulisu, nicméně návštěvnost zůstává mírným zklamáním.

Olomouc za sebou má velmi úspěšný vstup do nové sezony. Odehrála dvě utkání, obě na domácí půdě a z obou odcházeli její hráči jako vítězové. V prvním kole proti Mladé Boleslavi zvítězili po prodloužení 3:2, nyní porazili Plzeň 4:1.

Jak Mladá Boleslav, tak Plzeň lze řadit k ligovému nadprůměru. Nepočítaje minulé předkolo play-off, kde Olomouc dokázala Západočechy vyřadit ve třech zápasech, se navíc jedná o mužstva, která Hanáky dokázala pravidelně porážet. Někdy i vysoko.

Jedná se tedy o velký úspěch. Moravský tým přitom zase tak velkou změnou neprošel. Tou největší je pochopitelně příchod Davida Krejčího, který se v obou zápasech zapsal do statistik.

Proti Mladé Boleslavi vstřelil jeden gól, proti Plzni byl ještě lepší, když vstřelil góly hned dva, navíc přidal i asistenci.

Nedávná hvězda Bostonu si navíc stále pochvaluje atmosféru, jakou umí fanoušci Mory v “plechárně” vytvořit. Vše vypadá pohádkově, až na jednu kaňku. Ani jeden zápas nebyl vyprodán.

Už svým příchodem spustit Krejčí neuvěřitelnou vlnu zájmu o Olomouc, čekalo se tedy, že snad každý zápas v srdci Hané bude vyprodán. Jenže se tak neděje. Stadion má kapacitu 5 500 diváků, na Boleslav jich přišlo 4 502, na Plzeň ještě méně – 4 246.

Nutno ale zmínit, že extraliga celkově táhne méně, než se čekalo. Fotbal ale řeší podobný problém. Dle některých názorů je to dáno zejména podmínkami, které musí fanoušci v případě zájmu o vstup na stadion splnit.

Každý se nechce nechat očkovat, jiní odmítají i testování. Víceméně se jedná o jedinou kaňku na jinak podařeném extraligovém startu Olomouce. Kdy budou mít “kohouti” poprvé vyprodáno?

Zdroj: HC Olomouc, Tipsport extraliga

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené