Reklama

Krejčí? Maximální posila. Nebudeme k němu nikoho shánět, máme své kvalitní hráče, říká kouč Olomouce

Velkou bombu odpálila v pondělí hokejová Olomouc! Oficiálně totiž oznámila návrat Davida Krejčího, tedy jednoho z nejlepších hokejistů, kterými aktuálně Česká republika disponuje. Co na to říká kouč Zdeněk Moták?

David Krejčí je aktuálně jedním z nejlepších hokejistů v České republice. Důkazem jest fakt, že v žebříčku našich nejvíce bodujících hráčů v historii NHL mu patří vynikajíc sedmá pozice.

Nelze se tedy divit, že jeho návrat do Olomouce vyvolal pořádnou vlnu reakcí. Všelijakých reakcí. Někdo se diví, jiní obdivují jeho loajalitu a charakter. A co na to říká jeho budoucí kouč?

Pochopitelně nemůže nebýt nadšený. Zdeněk Moták se těší, až se Krejčí zapojí do přípravy a přinese do týmu nové prvky. Vypíchl hlavně kanadské věci a nezpochybnitelný talent.

Zatím však není jisté, kdy se k týmu připojí. „Nějaký plán je načrtnutý, ale zatím bych to nechtěl specifikovat nějakým datem. Budeme o tom mluvit. Sami zatím přesně nevíme,“ nechal se slyšet Moták pro Olomoucký Deník.

Dle jeho názoru se jedná o maximální posilu, nicméně upozorňuje, že v sestavě je dalších 20 hráčů, přičemž je nutné k němu najít hráče, kteří budou plnit, co po nich bude vedení mužstva chtít.

Mimo to Moták věří, že nejen mladí hokejisté se budou od Krejčího učit. Rovněž podotkl, že nějaké posily k bývalé hvězdě Bostonu hledat nehodlá. Věří, že v týmu jsou kvalitní hráči, s nimiž by si mohl sednout.

„Nebude na to moc času, takže v průběhu se to může lehce měnit, hráče ale máme kvalitní a určitě k němu najedeme někoho, s kým vytvoří dobrou trojici. Co dobrou, výbornou. Nebudeme hledat nikoho,“ má jasno kouč Mory.

Zajímavé je, že Moták se s Krejčím vůbec nezná, dokonce s ním ani nemluvil. Vnímá však velice pozitivně, že se hvězda takového formátu chce vrátit do míst, kde vyrostla.

Nejen on pak věří, že se z nové hvězdy celku z Hané stane velké lákadlo pro fanoušky nejen na olomouckém ledě, ale i na půdě soupeřů. Plné tribuny jsou totiž důvodem, proč se hokej hraje a tak se Moták těší, až si fanoušci budou moci jít opět zafandit.

Zdroj: Olomoucký Deník

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené