Krásný gól Haalanda ve slowmotionu, k bodům však nestačil

Šlágr 7. kola Bundesligy nabídl zápas mezi Borussií Dortmund a Bayernem Mnichov. Domácí podlehli úřadujícímu mistrovi pouze o gól 2-3. Po brance Marca Reuse dokonce vedli, ale ještě do poločasu bavorský celek srovnal a následně zápas otočil.

Zdroj: bvb.de

Bayern dokázal z výsledku 1-0 pro Dortmund udělat do 83. minuty 1-3, poté ale zápas zdramatizoval gólem na 2-3 norský střelec Erling Haaland.

Krásnou přihrávkou našel norského útočníka Raphael Guerreiro, 20letý mladík ji neuvěřitelným způsobem přebral a poté si poradil se zkušeným mnichovským brankářem Manuelem Neurem.

Gól ve slowmotionu stojí opravdu za to, krásný fotbalový moment, škoda jen, že v Signal Iduna Parku stále chybí diváci.

Norská mašina na sebe strhla pozornost již v prvním poločase, když skvěle vypresovala míč od Joshua Kimmicha, který následně musel faulovat, přičemž se u toho sám poranil.

Haalanda však nebezpečně vypadající faul nezastavil a pokračoval v úprku, alespoň do té doby, než ho zastavil rozhodčí.

Kimmich vs. Haaland:

Kimmichovi musíme popřát, ať se dá co nejrychleji do pořádku, přeci jen i on je hráč vysoké kvality. Ale Haaland ukazuje, že je opravdu doslova nezastavitelný a nejspíš i nezranitelný.

O góly Bayernu se postarali Alaba, Lewandowski a Sane. Polskému útočníkovi nebyly navíc uznány další dvě branky, které vstřelil po rozhodnutí VARu z ofsajdu.

Zdroj: Twitter, Livesport