Reklama

Kozma o zápasu s Knížetem: Odhodím respekt a porazím ho, doma si titul vzít nenechám

Ještě před rokem by to téměř nikdo nečekal, nicméně nyní je to oficiální. Fanoušci se dočkají odvetného zápasu Davida Kozmy s legendárním Petrem Knížetem. Mělo by se tak stát v prosinci. Co na to říká úřadující šampion welterové váhy?

Psal se prosinec 2017, tehdy se ještě pod pokličkou organizace XFN utkal talentovaný David Kozma s legendárním Petrem Knížetem.

Růžový panter tenkrát prohrál na body, Monster byl v zápase dominantní a jeho výhra byla zasloužená. Nicméně Kozma od té doby neuvěřitelně vyspěl. Ostatně se jedná o jeho poslední porážku na domácí scéně.

Sám nejdéle úřadující šampion Oktagonu přiznal, že právě zápas s Knížetem před čtyřmi lety jej v kariéře prozatím posunul nejvíce. Nyní by měl být velkým favoritem.

„Za ty 4 roky od našeho prvního zápasu jsem dost vyspěl. Jak po zápasnické, tak psychické stránce. Psychicky mě posunul za celou kariéru nejvíc právě zápas s Monsterem. Teď to ale bude jiné,“ slibuje Kozma.

„V zápase odhodím veškerý respekt, který k Petrovi mám, a porazím ho. Doma v Ostravě si titul určitě vzít nenechám,“ dodal šampion.

Titulového souboje se dočkáme nejspíše již 4. prosince na turnaji OKTAGON 29. Vše se bude odvíjet od zdravotního stavu Knížete.

Zdroj: David Kozma

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené