Reklama

Kozma o Buchingerovi: Nejsi na řadě! V Oktagonu bys měl tři zápasy a všechny titulové. Nepřijde mi to fér

Ivan Buchinger plánuje získat i svůj třetí titul v organizaci Oktagon. K tomu ale potřebuje ve welterové váze dostat zápas s Davidem Kozmou a porazit jej. Právě Kozma nyní reagoval na to, co o něm Buchinger napsal na sociální sítě.

“Četl jsem nějaké vyjádření Buchingera, kde psal něco, že cítím, že vlk přichází a já jsem ztichl a bojím se, nebo něco takového. Já jsem se k tomu už vyjadřoval. Já do toho zápasu klidně půjdu, ale prostě nejsi na řadě,” řekl Kozma na svém Instagramu.

Reagoval tak na to, že jeho dalším soupeřem bude jeden z dvojice Kaik Brito – Petr Kníže, tedy dvojice, která se spolu utká již v sobotu na turnaji Oktagon 28.

Buchingera navíc čeká obhajoba jeho prvního titulu, který vybojoval v lednu s Ronaldem Paradeiserem.

“Zatím si obhajuj svoje divize, nezdržuj to a nebo si dej zápas v 77 například s Apollem a dokaž, že máš na to bojovat s velkými kluky a potom se můžeme bavit o našem zápase. V OKTAGONu bys měl tři zápasy a hned tři titulové. Nepřijde mi to fér vůči ostatním zápasníkům,” dodal Kozma.

Nyní jsou tak plány Buchingera jasné. Musí obhájit alespoň svůj první titul, Oktagon mu ale určitě bude chtít dát šanci získat třetí pás.

K tomu by dozajista mohlo, nebo spíš mělo, dojít tehdy, jakmile bude k dispozici nějaká velká hala. Takový zápas by si to zasloužil.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené