Reklama

Kovář a spol. vyrazili na trénink linkovým autobusem v plné výstroji. Ve hře prý je ještě jedna posila z NHL

V Rize je reprezentace České republiky teprve chvíli, ještě před zahájením světového šampionátu se však její členové dočkali několika zajímavých situací. Ze začátku překvapily kabiny bez stropu, nyní výjezd na trénink linkovým autobusem v plné výstroji. Dorazit by prý mohla ještě jedna posila z NHL.

Zdroj: ČH, Ludvig Thunman/Bildbyrån

Svěřenci Filipa Pešána za sebou mají druhý trénink v lotyšské Rize. Netradičně na něj museli vyrazit linkovým autobusem v plné výstroji.

V Olympijském sportovním centru se pouze převlékli do výstroje a následně vyrazili na desetiminutovou cestu městskou hromadnou dopravou do tréninkové haly Daugava.

Pešánův asistent Jaroslav Špaček prozradil, že hokejistům dělal společnost policejní eskort a že s netradiční situací neměl nikdo problém.

Už za dva dny však čeká Českou republiku úvodní utkání světového šampionátu, když se od v pátek od 15:15 utkají s Ruskem, které v generálce na turnaj porazila 4:0.

„Pro nás je velká výzva dobře vstoupit do šampionátu, už si začínáme nastavovat hlavy na páteční zápas,“ nechal se slyšet Špaček.

Špaček očekává tradičně vyhrocený zápas. Prý je to ale ideální soupeř pro začátek turnaje a nezbývá než doufat, že to dobře dopadne.

Jeden z Pešánových asistentů také prozradil, že by mohla dorazit ještě jedna posila ze zámoří. V nominaci totiž může být 28 hráčů. Sice si Špaček stál za tím, že nominaci by se měli dozvědět nejdříve konkrétní hráči, jedno jméno však zveřejnil.

Realizační tým prý sleduje Radka Gudase, jehož Florida nyní prohrává v sérii s Tampou Bay 0:2.

„Uvidíme, jak bude série dál vypadat. V současné době však není jednoduché přepravit sem hráče ze zámoří, obzvlášť když by je ještě čekala dlouhá šestidenní karanténa. Uvidíme, jak to dopadne,“ zakončil Špaček.

Zdroj: Hokej.cz

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. ten bus vypadá jako mhd, ale není to tak, že by hráči v plné výstroji vešli do hromadné dopravy mezi babky se zeleninou, co byly nakoupit v Tescu,, že ne? Z titulku to tak zní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené