Kotal o formě Juliše s Hložkem i o výkonu Trávníka

Sparta zvládla náročný duel s Jabloncem a s osmnácti body vede ligu. K zápasu se vyjádřil hlavní trenér Sparty Václav Kotal. Ten pro klubový web promluvil o výkonu Trávníka i formě útočného dua Juliše s Hložkem.

Zdroj: sparta.cz

Sparta je po šesti kolech nadále stoprocentní. Dle hlavního trenéra byl právě zápas s Jabloncem nejtěžší.

„Samozřejmě jsme rádi, že jsme dokázali všech šest utkání dotáhnout do vítězného konce. I když si myslím, že tohle bylo asi to nejtěžší. Nic tomu dlouho nenasvědčovalo.”

Letenský celek zkraje druhého poločasu přešel na rozestavení na čtyři obránce, do té doby hrál ve formaci 3-5-2. „Právě to rozestavení na čtyři obránce bylo jistější. Soupeř hrál na rychlé kraje. Ladra na jedné straně, Pilař na druhé, na hrotu Schranz. V prvním poločase jsme dobře vykrývali prostory a za stavu 2:0 jsme to chtěli víc zajistit.”

V zápase se opět trefili oba z dvojice Juliš-Hložek, druhý jmenovaný dokonce přidal i asistenci.

„Jsem rád, že nám zůstala efektivita dopředu. Máme dva týdny před dalším utkáním. Jedou nám reprezentanti, ale musíme zapracovat na organizaci hry. Mluvím o tom neustále.”

Slušný výkon podal i Michal Trávník. Trenér ho pochválil za práci na tréninku. „Trávník se dostal do sestavy proto, že dobře pracoval na tréninku, v poháru podal velmi dobrý výkon a Láďu jsme stáhli do čtyřky. Proto se dostal do hry,” uzavřel Kotal.

Zdroj: Sparta.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Kotal by se měl zaměřit především na to,proč hrají jen poločas a zbytek odchodí!To nemá páky na to,aby to změnil?Nebo nechce?Vyzdvihování jednoho hráče k lepším výkonům celého týmu nepovede.Asi mají hráči málo natrénováno a nevydrží celý zápas fyzicky!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vitrína dneška: Berbr už nevládne, předseda FAČRu vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal

Překotné události se děly ve fotbalovém hnutí. Pro podezření z korupce a dalších trestních činů byl vzat do vazby intrikán Roman Berbr, předseda FAČR Martin Malík vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal.

Bravo Teplice! Ostatní týmy se ale musí přidat, jinak zanikne jejich výstup do ztracena

Kauza Romana Berbra zahýbala celým českým fotbalem. K celé situaci se vyjadřují jak fanoušci, tak experti či bývalí hráči. Teď se ale ke všemu vyjádřil i předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.

Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.