Reklama

Komplikace pro Haška? Spartě nestačí odškodné ve výši 22 milionů korun, chce dostat víc

Spor mezi Martinem Haškem a pražskou Spartou stále nekončí. Naopak. Prakticky ihned po prvním kole právní bitvy podal odvolání proti verdiktu sám hráč, nyní totéž učinil letenský celek.

Zdroj: sparta.cz

Už od ledna se řeší sága Martina Haška a Sparty. Koncem října jsme se konečně dočkali právního verdiktu, který zněl jasně a pro fotbalistu dost nepříznivě.

Bývalý hráč letenských měl klubu uhradit 800 000 eur, čili zhruba 22 milionů Kč. Hašek pochopitelně ihned podal odvolání, nicméně totéž udělala nyní v pátek pražská Sparta také.

Důvod? Klub žádal odškodné ve výši dvou milionů eur, tedy zhruba 55 milionů Kč a domnívá se, že rozhodci nevzali v potaz všechny argumenty, jež letenský celek předložil.

„Odvolali jsme se s ohledem na náš nárok na kompenzaci ve výši dvou milionů euro. Myslíme si, že částka 800 tisíc euro je nejnižší možná, rozhodci nezhodnotili všechny naše argumenty, které jsme předložili,“ tvrdí právní zástupce Sparty Bronislav Šerák.

Odvoláním se bude znovu zabývat Sbor rozhodců FAČR, který zasedne v novém složení a rozšířeném počtu 5 rozhodců. Dojde-li k dalšímu odvolání vůči verdiktu, půjde případ až k mezinárodnímu tribunálu CAS. Tam právě Martin Hašek cítí svou největší šanci.

Jak tento spor dopadne?

Zdroje: AC Sparta Praha, iSport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Za to to vedení Sparty 👏 ! Minimalně 30 mil.kč a hned za ně přivést konečně výborného klasického levonohého obránce místo ultra zoufalce Hanouska které ať od Sparty koupí za 30mil.kč co za něj blb Křetinský dal ten co ho přivedl – T.Rosický a udělá z něj kapitána v Šestajovicích !!

    • V lednu 2019 přivedl T.Rosický další z posil a to obránce Jablonce Matěje Hanouska za více než 28 mil.kč ! V té době byl již sportovním ředitelem zodpovědným za přichody posil a sestavování kádru spolu s hlavním trenerem Sparty !

  2. Přesně tak správná řeč. Také 👏! A těch 30 milionů bych rozdělil legendam Sparty, kteří to potřebují.

  3. OZZY-dohadovat se s ním je marné,je marné,je marné.Ten nic jiného nezná,než za to může Rosický.On má psychické problpmy,tak to neřešte.

  4. Lžete! Najděte si jméno člověka kdo ho skutečně chtěl. Jste silně zaujatý. Za vše může Rosický a Millwall má vždy pravdu. Petr Majevský má naprostou pravdu. A to co tady píše Kissman v diskusích s vámi tak to má taky hodně do sebe. Jen se mu divím že s vámi ještě ztrácí čas.

  5. Je vidět, že si Sparta konečně uvědomuje, že tenhle spor by mohla (a dost pravděpodobně se to i stane) prohrát. Přesně jak říkala Haškova zástupkyně. Oni čekali, že tenhle soud prohrajou a že až se bude hrát ne podle českých ale podle evropských pravidel, tak Sparta nebude mít šanci. Takže to Sparta chce prodlužovat na české půdě, aby aspoň zatopila Haškovi a celkově prodloužili soudní spor, aby si déle nemohl najít další angažmá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené