Komplikace pro české týmy v Evropské lize? Prymula chce na dva týdny zrušit všechen sport

Jelikož se situace ohledně covidu-19 v České republice stále nezlepšuje, ale spíše naopak, prozradil již v průběhu týdne ministr zdravotnictví Roman Prymula, že se budou opatření, která platí v současném nouzovém stavu, ještě zpřísňovat. Detaily a přesné podrobnosti se dozvíme až v pátek, nicméně již nyní vyšly ven informace o zrušení sportovních akcí.

Zdroj: sparta.cz

Seznam Zprávy přišli s informací, že ministr zdravotnictví Roman Prymula chce od pátku zakázat veškeré sportovní akce na území celé České republiky, ať už amatérské či profesionální.

Teprve v pátek se však dozvíme konkrétní detaily a podrobnosti, jak to přesně bude probíhat. Bude to však určitě znamenat minimálně dvoutýdenní konec všech sportovních soutěží.

To by mohla být komplikace pro české kluby působící v Evropské lize. Sparta i Liberec přitom mají hrát zápasy evropské pohárové soutěže na domácím půdě. Slavia pro změnu má vycestovat do Izraele.

Doufejme, že se v pátek dočkáme ze strany Romana Prymuly informací o tom, jak se bude tato skutečnost řešit.

Přitom se rušení profesionálních fotbalových soutěží může zdát nesmyslné. Kvůli pravidelnému testování všech hráčů i členů klubů na území České republiky lze jen stěží hledat bezpečnější prostředí.

Zdroj: Seznam Zprávy

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Proč komplikace?? Tak se to buď vodloží což bude dobře pro fanoušky kerý pak třeba budou moct přijít nebo se to vodehraje jinde. Hlavně se z toho neposrat.

 2. Když by byla možnost, tak hold nahlásí domácí hřiště v jiné zemi(nejlépe v EU) a pokud to pravidla dovolí, tak to můžou tímto způsobem obejít. Třeba Polsko….. 👍
  Tady člověk neví co bude za den za situaci…risknul bych to jinde. Prymula je ďábel 👽👽
  Budu držet palce, aby to nějakým způsobem bylo odehrálo.
  Doufám že vytězně pro naše kluby.

 3. Tohle je řádná prymulovina. Takže týmy utrácí desetitisíce za testy, aby mohly hrát. Jsou ok a najednou Prymula ohlásí, že se na 2 týdny zastaví čas ? A co po těch dvou týdnech pokud čísla budou podobná ? Další zákaz ? Finanční ztrátu klubům z Evropy pak složí stát a nebo se na ty hypotetické peníze budou koukat na obrázcích ?

 4. Co já vím, tak poháry mají výjimku, ale samozřejmě bez diváků. Hrát se ale musí v určených termínech.

 5. Větší prdel bude u Slávie jestli jí Izrael zakáže cestu k zápasu. Hned první zápas kontumace to by bylo dost na kokot.

  • V tom případě není kontumace, ale zápas se musí sehrát v jiné zemi. A pokud tam jeden z týmů nepřijede, tak až pak je kontumace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Ján Greguš: Přestup do Minnesoty? Nevěděl jsem do čeho jdu, ale s odstupem času hodnotím své rozhodnutí velmi pozitivně

Devětadvacetiletý záložník Ján Greguš zaujal svými výkony v dresech Baníku Ostrava a Jablonce, odkud přestoupil do dánského klubu FC Kodaň. Rodák z Nitry se rozhodl v loňském roce opustit Evropu a zamířil do zámořské MLS, kde nastupuje za Minnesotu United.

Berbrova cesta k moci – díl 2. Vykonávači zla a nejvyšší krytí

Nechal si říkat Náčelník, Taťka, klaněli se mu lidé mnohem vzdělanější, chytřejší, kteří ve fotbale dosáhli na vysoké mety a proslavili ho po celém světě. Čím si Roman Berbr, osoba nepříliš vyspělého intelektu, hulvátského chování bez sociálních vazeb.

Obhájce titulu odstartuje nový ročník Ligy mistrů s nepříjemným Atlétikem Madrid: Preview a tipy na sázení

Bayern Mnichov po dlouhých měsících konečně prohrál! Ve druhém ligovém kole je zaskočil Hoffenheim, od té doby už ale zase mnichovský celek drtí jednoho soupeře za druhým. To Atlétiku Madrid se určitě nedaří podle představ, v aktuální sezoně jsou však stále neporažení!