Komplikace pro Atalantu! Jedna z hvězd má vážné psychické problémy a má přemýšlet o konci kariéry

Josip Iličič prožil fantastickou sezonu. Jenže její konec ho nezastihl v největší pohodě, a to doslova. V posledních šesti kolech Serie A totiž nebyl Atalantě k dispozici a nejinak tomu bude v dohrávce Ligy mistrů. Až nyní se dostává na povrch, co za jeho absencí stojí.

Zdroj: atalanta.it

Atalanta v posledních dvou letech patří mezi příjemná překvapení nejen v Itálii, ale vůbec v celé Evropě. Velký podíl na tom má 32letý Josip Iličič, který i v této sezoně předváděl perfektní výkony. Během 34 soutěžních klání nasázel 21 branek a přidal 9 asistencí.

Třebaže má celek z Bergama ve svém týmu i spoustu jiných kvalitních hráčů, je absence slovinského fotbalisty obrovskou ztrátou. Dlouho se jen spekulovalo, co za jeho absencí stojí a nyní se začínají informace dostávat postupně na povrch.

Iličič má údajně trpět těžkými depresemi. Když se obnovila Serie A, fotbalista měl k týmu dorazit s podváhou. K normálu mu mělo chybět pět kilogramů. Navíc byl energeticky vyčerpán, což však k depresím, obzvláště těm těžkým, zkrátka patří.

A co za tím stojí? Když se vracel do vlasti, aby překvapivě navštívil svou ženu, měl ji přistihnout při nevěře. To jej mělo psychicky natolik poznamenat, že dokonce přemýšlí o konci své fotbalové kariéry. Už jen z toho důvodu na něj Atalanta nijak netlačí a Iličič dostal povolení opustit tým, aby se mohl ve Slovinsku dát dohromady.

Není to poprvé, co Iličič depresemi trpí. Před dvěma lety měl psychické problémy právě kvůli tomu, že se blíží konec jeho profesionální kariéry. O to smutnější by pak byla skutečnost, kdyby deprese měly stát za jeho předčasným koncem.

Doufejme, že se slovinskému fotbalistovi podaří jeho problémy vyřešit a překonat, aby i nadále mohl rozdávat radost nejen fanouškům, ale především sám sobě.

Zdroje: La Gazzetta dello Sport, Globalmedia

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Co potřebuje Slavia k postupu v Evropské lize? Vše má ve svých rukou, rozhodnout může už ve čtvrtek

Když byla Slavia rozlosována do skupiny s Leverkusenem, Nice a Beer Shevou, očekávalo se, že si sešívaní hravě poradí s Izraelci a s Francouzi se poperou o druhé místo za nejsilnějším Leverkusenem. Vše je ale nakonec úplně jinak.

Boží ruka sáhla Maradonovi na život. Jak to všechno začalo?

Argentinský fotbalový útočník přezdívaný „zlatý chlapec“ anebo „boží ruka“ byl mnohdy milován, ale také nenáviděn. Během svého divokého a kontroverzního života stihl mnohé.

Jezdec Formule 1 přežil vlastní smrt! Z hořících plamenů mu pomohli hasiči, rozhodovaly vteřiny

To, co se dnes stalo při závodu Formule 1, zanechá v pamětích diváků velkou stopu. Scéna jak z akčního filmu, obrovský výbuch, následný požár, shořelé a rozpůlené torzo monopostu.