Reklama

Kníže, Pešta, Kozma či Mikulášek! Oktagon navnadil na zápasy do konce roku

Oktagon MMA ve čtvrtek vpodvečer navnadil své fanoušky na nadcházející turnaje a galavečery. Do konce roku uvidíme po Štvanici ještě čtyři turnaje. Kdo se na nich zaručeně představí?

Již o víkendu nás čeká turnaj Oktagon 26 na ikonické Štvanici. Poté nám československá jednička na trhu MMA nabídne ještě čtyři turnaje do konce roku 2021.

O turnaji Oktagon 27, který se bude konat opět na Slovensku, již organizace informovala v minulosti, vévodit mu bude titulový zápas Ivana Buchingera s Vojtem Barboríkem.

25. září se bude konat turnaj Oktagon 28, na něm se dočkáme návratu Petra Knížete, který se utká s Kaikem Britem. Představí se i Filip Macek, Viktor Pešta či Leo Brichta.

Následovat měl listopadový turnaj Oktagon Underground, kde se měl představit Karlos Vémola v boxerském zápase s Marpem. Galavečer se ale přesune na začátek příštího roku.

Mimo zápas Vémola vs. Marpo pak promotéři oznámili, že dalším zápasem na turnaji bude souboj Jakuba Štáfka a Gábora Borároše.

Hned dvou turnajů se dočkáme v prosinci. Na 4. prosinec je naplánován Oktagon 29, kde bude svůj titul opět obhajovat David Kozma, mimo to se na něm utká Václav Mikulášek s Tomášem Bolem.

Oktagon 30 se bude konat 30. prosince, ovšem prozatím bez konkrétního obsazení. Promotéři však naznačili, že by se na ní mohla uskutečnit bitva o titul střední váhy bez Karlose Vémoly.

Jeden z dvojice Samuel Krištofič a Marcin Naruszczka, kteří nyní na Štvanici budou zápasit o prozatímní titul, se tak může na konci roku stát regulérním šampionem.

Oktagon pak naznačil, že se chystá něco speciálního nejen pro sportovní, ale i showbyznysovou společnost.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené