Spojte se s námi

Bojové sporty

Kincl srovnává pocity před prvním a druhým zápasem s Vémolou: Jsem posedlý. Jak dlouho ještě chce bojovat?

Už jen necelé dva týdny a největší zápas v historii českého MMA je tu. Patrik Kincl a Karlos Vémola se utkají už 20. května. První jmenovaný bojovník fanouškům popsal své pocity před zápasem, promluvil i o své budoucnosti.

Publikováno

dne

Už jen necelé dva týdny a největší zápas v historii českého MMA je tu. Patrik Kincl a Karlos Vémola se utkají už 20. května. První jmenovaný bojovník fanouškům popsal své pocity před zápasem, promluvil i o své budoucnosti.

OKTAGON 43 bude velkolepou událostí. Dočkáme se několika velkých zápasů. V tom hlavním se proti sobě postaví v očekávané odvetě šampioni Patrik Kincl a Karlos Vémola.

Oba borci se utkali už před pěti lety. Tehdy vyhrál na body Terminátor, nicméně zápas ovlivnil nesčetněkrát zmíněný eyepoke. K odvetě mělo dojít už dříve, jenže vždy bylo něco proti. Teď už nic v cestě nestojí.

A jak pocity před prvním zápasem a před odvetou vnímá Kincl? „Jiné světy. Jak po stránce tréninkové, tak mentální. Z prvního zápasu jsem se hodně poučil. Nejen teď do odvety, ale i do jiných zápasů,“ odpovídal Inspektor na Instagramu na dotazy fanoušků.

„Mentálně je pro mě hrozně těžké prohru kousnout, ale tréninkově a pro progres obecně je to bohužel nejlepší věc. Tedy pokud ti to dá motor na těch chybách opravdu pracovat,“ přiznává Kincl.

Aktuálně má blížící se zápas s Vémolou hodně v hlavě. Měsíc před zápasem prý bývá posedlý, vnímá to jako životní prioritu. A protože se jedná o osobní odvetu, tak je zmíněná posedlost ještě o něco větší.

Mimo to se však Kincl rozpovídal také o tom, jak dlouho chce ještě zápasit. Žádný konkrétní plán sice nenastínil, nicméně dokud zdraví drží a dokud drží krok s „mladými divočáky“, tak by prý rád zápasil.

„Kvůli rodině jsem vyřadil všechny koníčky. Do budoucna bych rád změnil nastavení v přípravě. Teď to mám jako extrém, kde není moc věcí důležitějších. Věřím, že když trochu uberu, tak to s výkonem nějak extra nezamává, ale zase to podstatně kvalitní osobní život. A jestli to s výkony půjde do háje, tak bude na čase přemýšlet o dalších krocích,“ uzavřel Kincl téma.

Zdroj: Patrik Kincl, Instagram, Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené