Kevin-Prince Boateng: Ousmane Dembélé je jako dítě

Dnes již bývalý barcelonista Kevin-Prince Boateng se v rozhovoru pro Sport Bild nechal slyšet, že jeho ex-kolega z útočné řady Ousmane Dembélé připomíná malé dítě a rozebral jeho situaci na Camp Nou.

Embed from Getty Images

Dembélé je v mých očích jako dítě a musíte jej přijmout takového, jaký je. Ano, může dorazit na trénink později a pak to zopakovat. Jsou hráči, kteří to dělají schválně, ale on je odlišný. Vždy se chová jako malé dítě. Problémem je, že mladí profesionálové – a teď ne jenom Dembélé – vydělávají příliš mnoho peněz,“ tvrdí Kevin-Prince Boateng, od letoška nový hráče Fiorentiny.

Osmnáctiletý kluk by neměl vydělávat 4 miliony eur čistého za sezonu a pokud ano, tak by tyto finance měl okamžitě reinvestovat aby jich viděl co nejméně jde. Pro mě je to pořád kluk plavající ve velkém bazéně. Najednou přes noc stál 150 milionů eur a pořád neví, jak se věci mají,“ dodával Ghaňan s německými kořeny, které letošní léto hostoval právě v Barceloně.

Starší z bratrů Boatengů se ještě vyjádřil k dalším dvěma bývalým spoluhráčům v útočné linii FCB, Luisi Suárezovi a Lionelovi Messimu. „V Barceloně jsem sotva hrál a byl jsem daleko za Luisem. A Leo je úžasný. To nemůže být člověk. On ani Cristiano Ronaldo nemohou být obyčejnými lidmi. Jsou to mimozemšťané,“ říkal dvaatřicetiletý útočník/záložník.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..