Ke Spartě mám pořád vztah. Zápasy s ní jsou pro mě ty největší, finále to násobí, těší se na duel Jakub Pešek

Jakub Pešek prožívá skvělou sezonu. Stejně tak i jeho Liberec, s nímž se probojoval do finále MOL Cupu. Tam se postaví pražské Spartě, v níž liberecký šikula fotbalově vyrůstal, tudíž to pro něj bude velice specifické utkání. Jak se na něj těší?

Zdroj: fcslovanliberec.cz

Již ve středu nás čeká finálový zápas MOL Cupu mezi Liberem a Spartou. Jedním z hráčů, pro něž bude velice pikantní, je Jakub Pešek, který na Letné dělal první fotbalové kroky a dokonce zvládl i pár zápasů v A-týmu. Nicméně nikdy se v Praze prosadit nedokázal.

Přesto přiznal, že ke Spartě má stále určitý vztah. Proto jsou pro něj zápasy s ní těmi největšími, do nichž nastupuje. A že to teď bude dokonce ve finále poháru? Tím se to dle jeho slov akorát ještě násobí.

„Ale s tím souvisí také velká chuť a motivace pokaždé se proti ní předvést v tom nejlepším světle,“ nechal se Pešek slyšet pro fotbal.cz. Na hřišti očekává válku a liberečtí prý nechají na hřišti vše. Sebevědomí jim dodává skutečnost, že už v této sezoně letenské doma jednou porazili.

Zisk poháru bere hvězda Liberce jako velké lákadlo. Finále považuje za největší zápas své dosavadní kariéry a v kabině Slovanu tak prý k utkání přistupují všichni. Nikdo nechce tu šanci promarnit už jen z důvodu, že neexistuje záruka, že by se hráči do finále ještě mohli někdy podívat znovu.

V zápase budou podle libereckého šikuly rozhodovat maličkosti, jelikož se oba týmy velice dobře znají. Roli by tak mohlo hrát i to, kdo v daný moment bude mít větší sebevědomí. „Pevně věřím, že se i tyto věci přikloní na naši stranu a budeme se radovat,“ má jasno Jakub Pešek.

Zdroj: fotbal.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vynikající debut! Jiří Procházka ustál premiéru v UFC a Oezdemira ukončil ve druhém kole

Konečně jsme se dočkali! Jiří "Denisa" Procházka za sebou má první zápas v UFC a neohlo to dopadnout lépe. Rodák z Moravy...

Největší ostuda v historii anglického fotbalu! Kterak se hráči Albionu stali součástí Hitlerovy propagandy

Reprezentační tým Anglie za sebou má přes 1000 utkání. Nelze se tak divit, že některé byly ostudné. Nicméně tím nejostudnějším byl bezpochyby...

Historie slovenského fotbalu aneb Doby dávno minulé – Inter Bratislava

Inter Bratislava. To je jméno, které v dávných dobách nahánělo strach napříč celým Slovenskem. Nyní však Inter zažívá doby, kdy mohou nejvyšší...