Kdybych měl hubnout jako Vémola, tak na to s*ru, soucítí Ďatelinka se soupeřem

Karlos Vémola nedokázal splnit váhový limit a převážil o více než půl kilogramu. Milan Ďatelinka v tom však nevidí problém. Naopak s “Terminátorem” soucítí.

Zdroj: Oktagon MMA

Milosrdný Ďatelinka? Namísto kritiky svého soupeře víceméně lituje. Vémola se ihned na váze svému titulovému vyzyvateli za nesplnění limitu omluvil.

„Čekal jsem, že Karlos váhu udělá. Ale vůbec mi nevadí, že ji nedal. Nejsem tady kvůli tomu, jestli váží víc nebo ne, je mi to jedno,“ nechal se bezprostředně po vážení slyšet slovenský zápasník.

„I kdyby měl o 4 kilogramy víc, tak je to jedno. Tak či tak budeme zítra oba mít o mnoho kilogramů více. Teď na tom tolik nesejde,“ pokračoval Ďatelinka.

„Karlos to měl hodně těžké. Já sám ještě ve čtvrtek mluvil o tom, že mi chybí 3-4 kilogramy a už tak jsem trpěl. Neumím si představit, co musel zažívat on. Kdybych měl hubnout jako on, tak na to s*ru,“ uzavřel Ďatelinka své vyjádření.

Nyní je otázkou, co bude následovat. Ďatelinka by totiž mohl získat titul, Vémola nesplnil podmínku v podobě splnění váhové limitu.

Čeká se na oficiální stanovisko organizace Oktagon MMA.

Aktualizace: Karlos Vémola oficiálně přišel o pás šampiona. Jak to bude s titulem střední váhy?

Zdroj: Oktagon MMA

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velká strategická bitva je u konce. Jak dopadla Velká cena Španělska?

Lewis Hamilton nebo Max Verstappen? Mercedes nebo Red Bull? Asi takto by se dal vyjádřit nejen průběh závodu, nýbrž i celý závodní víkend. Kdo nakonec vyhrál a jak Velká cena Španělska dopadla?

Je tady anketa Hokejista sezony! Kdo si odnese prestižní ocenění v Tipsport Extralize?

Tradice je tradice, přes to vlak prostě nejede. Extraligové sezoně 2020/2021 definitivně odzvonilo, tudíž je kromě její rekapitulace taky nejvyšší čas vyhlásit ty nejlepší.

Kterým hráčům v české lize končí smlouva? Plavšič, Jovovič či Kliment si můžou hledat nové kluby

Ve FORTUNA:LIZE končí toto léto smlouva hned několika hráčům. Ti už jsou od zimy svolní hledat si nové angažmá, kam by se od 1. července přesunuli zadarmo. A letošní výběr nabízí dost kvalitních fotbalistů.