Reklama

Kdo vede tabulku české ligy dle aktuální formy? Ani Sparta, ani Slavia!

Neuvěřitelné! Tabulku Fortuna ligy dle aktuální formy nevede ani jeden gigant z Prahy. Pražská “S” si v lize stojí ovšem dobře, zatím ani jednou neprohrála, ale aktuální forma je nejlepší jinde. Tabulka je kalkulovaná dle výsledkové formy a každému dosavadnímu výsledku byla udělena váha, jestli se jednalo o překvapení nebo ne (ziskové/ztrátové překvapení).

Z aktuální dominance se může radovat moravský celek z Hané! Ano, opravdu, nejlepším týmem dle aktuální formy a překvapení je Sigma Olomouc pod vedením zatracovaných trenérů Václava Jílka a Jiřího Saňáka.

Druhý nejlepší tým je překvapivě slezský Baník Ostrava, který se prezentuje velice sympatickým stylem fotbalu. I když na Edenu dostali Slezané pěkný výprask (4:0).

Třetí je konečně pražská Sparta! Představte si, že mistrovská Slavia je dle výpočtů až na desátém místě. Tam ji srazila poslední remíza s Karvinou. Velkou roli v tom hraje samozřejmě i absence neodehraného zápasu se Sigmou Olomouc, které to na druhou stranu hraje zrovna do karet.

Tenhle zápas mezi sešívanými a Hanáky může tabulkou pochopitelně pěkně zamávat. Již dnes výrazně promluví do všech tabulek a statistik i zápas mezi plzeňskou Viktorií a Spartou.

Nejhorší formu a nejvíce ztrátových překvapení mají týmy ze severních Čech. Trojice Teplice, Jablonec a Slovan Liberec uzavírá tabulku s nejlepší, respektive v jejich případě nejhorší formou.

Zdroje: Český mistr, Livesport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené